Hlavní navigace

Úvěr až 5 milionů korun bez měsíčních splátek. Jak na to?

 Autor: Unsplash
NEY spořitelní družstvo jako jediná finanční instituce v České republice poskytuje úvěr, u něhož nevytáhnete z kapsy ani korunu na pravidelné měsíční splátky. Bez dokládání výše příjmu můžete získat až pět milionů korun. Peníze je možné ihned využít na cokoliv a celou dlužnou částku včetně úroků splatíte naráz na konci výpůjční doby. Ukážeme vám, jaké jsou další výhody tohoto jedinečného úvěru.
9. 11. 2020
MarketVoice Co je to?

Sdílet

V Česku nenajdete žádnou banku, která by vám půjčila peníze a počkala se splátkami několik let. NEY spořitelní družstvo letos v říjnu tuto mezeru na trhu vyplnilo a představilo Americkou hypotéku bez měsíčních splátek. Proti zástavě vlastní nemovitosti můžete získat od jednoho do pěti milionů korun.

Sjednejte si Americkou hypotéku

Americkou hypotéku bez měsíčních splátek si můžete sjednat buď osobně na pobočce NEY spořitelního družstva, nebo online na webových stránkách. K zodpovězení dotazů je všem k dispozici online chat.

„Potřeboval jsem peníze na dostavbu chalupy, na kterou se chci příští rok v létě přestěhovat z bytovky ve městě. Můj příjem není nijak vysoký a moji žádost o půjčku odmítala jedna banka za druhou. Uspěl jsem až u NEY spořitelního družstva, kde jsem si sjednal Americkou hypotéku bez měsíčních splátek. Půjčil jsem si necelé tři miliony korun a celou dlužnou částku včetně úroků splatím až za tři roky,“ popisuje vlastní zkušenost klient družstva Michal D. z Brna.

Úvěr až do 60 procent hodnoty nemovitosti

Americká hypotéka bez měsíčních splátek je zajištěna zástavním právem k nemovitosti. Při podpisu smlouvy se předpokládá, že vypůjčenou částku včetně úroků splatíte jednorázově z peněz získaných prodejem zastavené nemovitosti.

Splatnost úvěru se pohybuje od jednoho roku do pěti let. Úvěr je rovněž možné kdykoliv splatit jednou mimořádnou splátkou z jiných zdrojů. 

Požadované peníze získáte obvykle do pěti dnů, což je na české poměry velmi krátká doba. Individuální přístup je samozřejmostí Řada klientů u běžných bank s žádostí o úvěr neuspěje, protože nesplní některou z podmínek. Překážkou pro získání potřebného obnosu peněz může být například nižší než požadovaný příjem, stávající splátky jiných úvěrů a půjček nebo zaměstnání ve zkušební době.

GALERIE: Podívejte se, jak vypadá schválení Americké hypotéky

„NEY spořitelní družstvo si zakládá na individuálním přístupu. Pro každého klienta hledáme optimální řešení jeho finanční situace. Úvěr u nás mohou získat i klienti, kterým jiný poskytovatel žádost o úvěr zamítl,“ uvádí Lukáš Hartl, předseda představenstva NEY spořitelního družstva.

Úročení americké hypotéky

Úrokové sazby americké hypotéky od NEY začínají na osmi procentech ročně a ukazatel RPSN startuje na hodnotě 9,42 procenta. Nabízené sazby jsou u amerických hypoték obecně vyšší než u běžných účelových hypoték.

„Výše úrokových sazeb naší americké hypotéky vždy odráží míru rizika. V sazbách produktu musejí být rovněž zohledněny nabízené produktové benefity i samotné nastavení produktu,“ doplňuje ředitel pro business development Petr Vondráček, do jehož působnosti spadá i vedení marketingu a pobočkové sítě NEY spořitelního družstva.

Spočítejte si svou Americkou hypotéku. Kalkulačku najdete zde.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).