Hlavní navigace

Názor k článku Záložny už nebudou jako dřív. Dojde k jejich omezení od Intri - Nelze říct nic jiného, než že ČNB splnila...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 6. 7. 2014 17:11

    Intri (neregistrovaný) ---.sa.cz

    Nelze říct nic jiného, než že ČNB splnila svůj cíl. Sektor družstevních záložen byl schválením tohoto nesmyslného zákona prakticky zničen, konkurence pro banky odstraněna, teď už se nestane, že by nějaká družstevní záložna, která je dle slov ČNB extrémním problémem, ale přitom jen minimální okrajový finanční segment (pkný rozpor, co? Takových je ČNB plná...), kazila naí rozmilé národní bance plány znemožnit lidem spořit peníze.

    Holt, když jste žalobce a zároveň soudce, navíc ke všemu s neomezenou mocí, snadno se likviduje konkurence. Ale halvně, že si ČNB bude dále tisknout nekryté papírky, jejichž hodnotu schválně podrývá a okrádá tak všechny občany vyjma některých.

    Zbývá už jen se zeptat: Kolik jsi dostal, Tomšíku, za zničení WPB na objednávku tvého kamaráda, zhrzeného zakladatele WPB? A Singere, kolik ti teda nakonec zaplatil Kellner za devalvaci těsně před nákupem Telefónicy, díky které ušetřil přes 6 miliard Kč? Ty dva hajzly je zapotřebí zajmout a brutálně mučit tak dlouho, dokud by to nepřiznali. To je to jediné spravedlivé, co lze udělat. Škoda, že jeden člověk na to nestačí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).