Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Zákoník práce: Práce přesčas a v noci od anonym - Jelikož se reakce zúžily do uzoučkého pruhu, zakládám...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 21. 2. 2007 7:22

  anonymní
  Jelikož se reakce zúžily do uzoučkého pruhu, zakládám nový názor, i když reaguji na :
  Datum: 20. 2. 17:35
  Vložil: Radek (neregistrovaný)
  Titulek: Re: Vedení evidence (celé vlákno)

  Nevím, ale pro vás je asi těžké rozlišit, jaký je rozdíl mezi vraždou a porušením paragrafu, který zakazuje dvěma lidem svobodně se dohodnout na přesunutí přestávky v práci-------------------------------------------------------------------------------------------------


  Jak je vidět, tak jste typický modrý "zastánce demokracie", ale demokracie jen pro někoho. Pokud porušuji zákoník práce u svých zaměstnanců, je to v pořádku. Pokud vás nebo vaše dítě někdo zabije, také poruší zákon, ale jelikož se to týká Radka nebo Jezevce, v pořádku to není.

  Připadá mi to jak když chtěli papaláši snížit kriminalitu, tak řadu trestných činů "povýšili" pouze do kategorie přestupků, a hned ubylo deliktů.
  nebo snížit smutná čísla o nezaměstnaných - nezaměstnaný po nějakém čase již nebere podporu v nezaměstnanosti, ale sociální dávku. A už je z evidence venku, a je méně nezaměstnaných.
  nebo hrozivá situace v oblasti drog: legalizujme některé drogy, u některých stanovme nicnevypovídající termín "obvyklé, přiměřené množství" a zase je o pár drogově závislých méně.

  Takovémuto vytloukání klínu klínem jsme svědky po 89. bohužel velice často.
 • 21. 2. 2007 8:12

  anonymní
  Souhlas!
  Ale už té diskuse nechte, vystříleno bylo mnoho emocí a hranice společného názoru je stejně v nenávratnu! Jezevec se nezmění a určitě si při jeho mánii do všeho krafat ho ještě hodně užijeme...
  Hlavně, že zvládne řídit svoji "firmu"!!! Hurá mu!
 • 21. 2. 2007 9:17

  Radek (neregistrovaný)
  "Pokud porušuji zákoník práce u svých zaměstnanců" - zapomněl jste na důležitou věc, kterou zdůrazňuji já i jezevec: se souhlasem zaměstnanců, případně na jejich žádost, pak - "je to v pořádku".

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).