Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Žádná anketa není posvátná kráva od J. - Celý ty bankovní poplatky jsou prkotina, vždyť o...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 14. 11. 2007 14:53

  J. (neregistrovaný)
  Celý ty bankovní poplatky jsou prkotina, vždyť o nic nejde. Co na tom všechny tak zajímá?
 • 14. 11. 2007 15:34

  wilibald (neregistrovaný)
  Všechny na tom asi zajímá ta možnost někomu něco nařizovat nebo zakazovat. Proč neudělat pár zákonů, které stanoví kolik má vlastně stát výběr z bankomatu;-) Čím víc zákonů, tím líp, protože Češi jsou samí tupci a vlastně ani nevědí, kolik jsou ochotni za službu zaplatit... Proč ne, stejně si tady ze zákonů nikdo nic nedělá, tak aspoň pan Nacher má svého nepřítele a nějak zaplácne volný čas...

  Jinak mi přijde dost laciné psát veřejné články plné polopravd a nepřesností, a když je někdo odhalí, tak říct, že to konec konců byl jenom názor a ne "hluboká analýza".
 • 14. 11. 2007 17:50

  Jan (neregistrovaný)
  Mně to tedy jako prkotina nepřipadá. Platit každý měsíc nehorázné peníze za to, že jsem své protředky někomu svěřil a on s nimi se ZISKEM obchoduje mi připadá nemorální. Jistě, za každou službu je třeba platit a banky nejsou charita, ale (ještě jednou) banky s mých penězích vydělávají, mají tedy svůj příjem, tak proč mne ještě dusí nesmyslně vysokými poplatky. Myslím, že Nacher dělá zaslužnou činnost a že se nebojí bojovat s obry mu je jenom ke cti!!!
 • 14. 11. 2007 21:08

  anonymní
  Jenže to není tak docela pravda. Pan Nacher bojuje za to, aby stát nařizoval bankám, jaké mají za co vybírat poplatky (je to trochu nadsázka, ale opravdu jen trochu) a to je skutečně nicotné a zbytečné konání. Navíc lidé mají dost velký výběr a jde tak vlastně o boj za jejich pohodlí, aby nemuseli měnit tu banku u které jsou už třicet let, ale na kterou přece všichni denně nadávají a jsou s ní nespokojeni. Přitom vím ze své vlastní zkušenosti, že mnohé banky jako akviziční pobídky nabízejí účty zdarma na několik měsíců až rok (a některé zase nabízejí jeden neměnný paušál za všechno), ale s masou klientů to ani nehne. Kdyby opravdu šlo jen o výši poplatků, tak lidi nebudou líní a každý rok změní banku a nebo si individuální poplatky prostě vynutí.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).