Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Třicet procent zůstává. Projděte si, jak bude definitivně vypadat nové oddlužení od marie - Zkoušela jsem oddlužení v roce 2016 a neuspěla...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 26. 1. 2019 15:17

  marie (neregistrovaný) ---.pilsfree.net

  Zkoušela jsem oddlužení v roce 2016 a neuspěla jsem jen kvůli jedné věřitelce , která nedokázala pochopit , že jen celý 12 let platím exekuce , úroky a odměny. Už nikdy to zkoušet nebudu za to ponižování soudkyní a zveřejnění na portálu za to už mi to nestojí. Byla jsem tak na dně , že už mě ani nebavilo žít. Všichni co máme dluhy kvůli bydlení a z dob kdy nebyly hypotéky a jiné lepší podmínky jsme na tom hůř , než lidi odsouzený státem. Nikoho jsem nezabila ani nevytunelovala žádnou banku a přesto si tady připadám jak ten nejhorší vyvrhel , podvodník a lenoch. Chtěla jsem jen mít své bydlení , auto a slušně bydlet. A stačilo přijít o práci v roce 2002 a byl všemu konec. Půjčky padly do exekucí , bydlení odebraly a nábytek se prodal. A v zoufalství abych nepadla úplně na dno jsem se zaregistrovala do pyramidové hry . To byla naše smrt. V naději , že najdu práci a vše se srovná už nemám. Pracuji od 2004 do ted a co se změnilo nic. Zaplatila jsem malé úvěry a ty velké na ně možná přijde řada v důchodu. Kdybych to mohla vrátit , tak mi věřte budu pracovat načerno. Zbylo by mi víc na živobytí a nepadla bych víc do dluhů , protože půjčovat jsem si musela stále každý měsíc. Jídlo , průkazky oblečení. Protože tenhle stát vám nechá 10tis , pronájem 7500kč a co ti zbude? Sociálka ta počítá čistý Váš příjem 20tis a je vymalováno nárok nemáte na nic. Takže pracujte načerno nikomu nic neplatit , protože ten dluh je vyšší než jste si půjčily.

 • 26. 1. 2019 18:21

  Jarmila (neregistrovaný) 93.91.51.---

  Chtěla jsem jen své bydlení, auto a slušně bydlet, tak jsem se zaregistrovala do pyramidové hry - madam, a deky nebo hrnce jste si nekoupila?

 • 26. 1. 2019 19:46

  AAA (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

  a neuspěla jsem jen kvůli jedné věřitelce ... a můžete to nějak upřesnit? Pokud jsou splněny základní podmínky tak na jedné věřitelce nemůže záležet (dává asi smysl že věřitelé nadšení nebudou) a soud to prostě povolit musí.

 • 26. 1. 2019 20:26

  Honza (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

  Pořád jde bydlet na ubytovně za 3tis nebo s někým za napůl. Akorát se vám nechtělo jít s komfortem dolů. Taky jsem po škole měl spolubydlícího a ušetřil díky domu za tři roky 180tis. Teď o 10 let později mam bydlení bez hypo, auto bez leasingu, ale holt jsem to nechtěl hned a pracoval na sobě a šetřil.

  Přijde mi, že spousta lidí má pocit, že mají na nějaký super život z reklamy nárok.

 • 26. 1. 2019 20:30

  Krtek (neregistrovaný) 176.62.232.---

  Přesně ! Já začal pracovat ihned po vojně a od rodičů jsme šel v 25 letech s 250 tiscí na účtě + tehdá moje samice (dnes manželka) taky s pár set tisíci. Ta do té doby bydlela na ubytovně s poplatky kolem 3-4 tisíc. Sestěhovali jsme se do novýho bytu a stavebko bylo nutné sotva na polovinu jeho ceny. Je pravda že tehdá stály 3+1 do molionu, na našem menšim městě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).