Hlavní navigace

Názor k článku Tradičnímu bankovnictví zvoní hrana, nastupují banky virtuální od okřídlený čípek - Manželka měla v práci nějaké starší elektronické bankovnictví...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 12. 10. 2007 12:34

    okřídlený čípek (neregistrovaný)
    Manželka měla v práci nějaké starší elektronické bankovnictví zřízené ještě před Servisem24. Jednoho dne klientům ČS oznámila, že tu stávající službu ruší a že musí přejít na Servis 24. Samozřejmě, nikdo nevěděl podrobnosti. Na zelené lince - to musíte na pobočku. Na pobočce měli tak leda smlouvy, ale nevěděli nic o aplikaci. Pak sehnala nějakou technickou pomoc, protože podle návodu to nefungovalo. Musíte mít Javu, ale ne tu nejnovější, ale nějakou starší. Jelikož v práci používají ještě netové bankovnictví dalších asi 4 bank (takže má z čeho srovnávat), tak ty ostatní banky vyžadují zpravidla zase tu nejnovější verzi Javy. Pod Internet Explorerem se to nepodařilo rozchodit. Tak další varianta: zkuste Firefox. Ten nikdy nepoužívali, tak jen než objevili, co to vlastně je a kde jej sehnat - nemají totiž vlastního AIŤáka, takže co jsem věděl, s tím jsem pomohl. Firefox ale zase většinou nepodporují jiné banky. Po velkých peripetiích to rozběhli ve Firefoxu, ale nadává na to, více jí vyhovují netové aplikace ostatních bank.

    Když mi zběžně ukazovala aplikace jednotlivých bank, musel jsem ji dát za pravdu, že u ČS je to snad opravdu nejotřesnější. A každou chvíli nadává, že se tam nemůže dostat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).