Hlavní navigace

Názor k článku Tradičnímu bankovnictví zvoní hrana, nastupují banky virtuální od anonym - Pan D. je spíš soudruh D., že každému...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 12. 10. 2007 11:00

  anonymní
  Pan D. je spíš soudruh D., že každému tyká... Nevím, kdo vás vychovával, asi ale budete člověkem "na úrovni"

  Domníval jsem se, že je zde svoboda slova projevu a že mohu diskutovat, jak chci.

  Psát pravdu je podle vás zaujatost nebo neznalost. Pohybuji se ve finančí sféře, tak vím, o čem píši.

  Častou nefunkčností nazývám to, že když potřebuji služeb ČS využít, tak něco nefunguje. Ať je to jednou týdně nebo 1x měsíčně. Nemíním plánovat tak, že když budu chtít vybrat např. z bankomatu, že si zašlu kolkovanou žádost, že toho a toho dne v tolik a tolik chci vybrat z bankomatu XXXX tu a tu částku. Že toho a toho dne v tolik a tolik hodin chci na svém podpisovém vzoru udělat tu a tu změnu. Že toho a toho dne v tolik a v tolik hodin budu chtít navštívit pobočku tam a tam - bude mít vůbec otevřeno? Atd. Atd.

  K sazbám úvěrů a vkladů - stačí se kouknout na různé internetové stránky - tam je srovnání dost a dost. Nebo si to ověřit (včetně případných poplatků) na netových stránkách jednotlivých bank. Pro ty, co nevědí, co internet je, vychází např. v Hospodářských podrobné tabulky, a to nejen v oblasti úvěrů či depozit, ale třeba i podílových fondů, pojistného aj.

  Připadá mi, že jste jedním z řady klientů ČS neschopných či neochotných něco změnit = jít za lepším (či dokonce jedním z jejich zaměstńanců - nutičů - bouchačů produktů) a zžírá vás, že váš ústav si dovolil někdo nazvat pravým jménem (asi tak jak v minulosti majitelé Trabantů a dnes Škodovek nesnesli hanění svých výkřiků techniky a zatímco se ostatní smáli, oni bonzovali na Stasi či StB, že někdo napadá výdobytky eNDeeRáckého nebo dnes VW průmyslu) - i když uvádíte, že s ČS nemáte nic společného. Nevěřím vám ani slovo.

  Má poklona ...

  PS: včera (po X letech, co mám účet mimo ČS) nešlo platit kartami Visa. 15:09 mi na mobil přišla informující SMSka, v 19:33 přišla další, že už vše funguje. To se mi u ČS nikdy nestalo. Abyste to nepřekroutil: nestalo se mi, že bych dostal jakoukoliv informaci, že něco nefunguje. Stalo se však, že to a to v ČS nefungovalo zrovna v době, kdy jsem to potřeboval. V exemplárních případech se to dokonce nepodařilo ututlat a informace prošly médii. Z mé nynější banky dostávám informace, že něco někdy nebude fungovat - z důvodu údržby. Ale vždy předem - a většinou nefunkčnost se děje v době, kdy normální lidé spí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).