Hlavní navigace

Názor k článku Tipy pro dovolenou v Thajsku a Kambodži od Patrik Chrz - Na nic povědomého, co by mě utkvělo v...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 25. 12. 2012 10:42

  Patrik Chrz

  Na nic povědomého, co by mě utkvělo v paměti, jsem nenarazil. Každopádně seznam partnerských bank zcela jistě sdělí svým klientům každá banka, třeba taková Česká spořitelna to má i na webových stránkách.
  Erste Bank Rakousko, Slovenská sporiteľňa, Erste Bank&Steiermärkis­che Chorvatsko, Erste Bank Maďarsko, Erste Bank Srbsko, Erste Bank Ukrajina, Banca Comerciala Romana Rumunsko, BCR Chissinau Moldavsko, Erste Bank Podgorica Černá Hora, Sparkasse Bank Makedonie, Sparkasse Bank Bosna a Hercegovina, ovšem nic z toho, co by přicházelo do úvahy.
  Unicredit má odkaz na své bankomaty zde: http://www.unicreditbank.cz/web/kontakty/bankomaty-unicreditgroup (takže také nic) a ČSOB má jen na Slovensku.
  Nemohu ale vyloučit, že některá z bank tam aktuálně neprovádí nějakou akvizici (a třeba už brzy něco bude), nějaká banka v ČR mající zvýhodněné podmínky pro výběry v zahraničí mě unikla, nebo někdo vydá kartu, která bude mít výběry v zahraničí zvýhodněné (Holiday karta od Volksbank s poplatkem 29 Kč za výběr), proto jsem tam tuto zmínku nechal.
  Každopádně "access fee" to spolehlivě zabíjí.

  My jsme používali k výběrům karty od Axy a kamarád jednou i kartu od VR Bank Zittau.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).