Hlavní navigace

Názor k článku Tipy na kreditní karty s dobrými kurzy v zahraničí od Raiffka - Hezký den, Patriku, díky za článek, jen si dovolím...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 25. 9. 2013 9:39

  Raiffka (neregistrovaný) ---.rb.cz

  Hezký den, Patriku,

  díky za článek, jen si dovolím mírné upřesnění ke kreditkám RB. Ta zmíněná změna od příštího týdne se týká "jen" (ty uvozovky jsou tam správně) karet, které má RB ve svém kurzovním lístku, tedy cca 30 zemí. Pro všechny ostatní transakce budeme nadále používat nyní využívané kurzy karetních asociací.

  Samozřejmě víme, že to jsou země, které čeští klienti využívají nejčastěji (prakticky celá Evropa), ale v dalších více než 170 zemích k žádné změně nedojde (mimo Evropu to jsou tuším jen USA, Kanada, Austrálie, Nový Zéland, Japonsko) - takže i Vy na svých mimoevropských cestách, ze kterých nám často sdělujete své zážitky, můžete nadále využít těch výhodných kurzů :-)

  Souhlasím, že drtivá většina klientů neřeší kurzy natolik detailně, proto je dobré dívat se na kartu komplexně. A neskromně se domnívám, že i po této změně budou nové kreditky RB patřit na špičku trhu (1-2 % vratky, Sphere program, 4 pojištění včetně pojištění nejlepší ceny nebo prodloužené záruky, autoasistence).

  Tomáš Kofroň, RB

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).