Hlavní navigace

Názor k článku S-dražby.cz. Na nečtení smluv si postavili byznys s poplatkem za 5000 Kč od anonym - "4. Mám další platit si právní pojištění." To autor...

 • 12. 12. 2019 0:01

  bez přezdívky

  "4. Mám další platit si právní pojištění."
  To autor myslí právní pojištění D.A.S.? Tak takové si platím pár roků, jelikož jsem na svoje roky pořád hodně naivní a důvěřivá a na to jsem párkrát v posledním čase doplatila. Ale doplatila jsem šeredně hlavně na to, že jsem byla důvěřivá, že mi D.A.S., kterou si poctivě pravidelně měsíčně příkazem z účtu platím, že mi pomůže, jestli budu potřebovat, že mne ochrání před vychytralými nepoctivci.
  V létě jsem jim emaiem nahlásila změnu svého trvalého pobytu (aby si to na smlouvě opravili) a zeptala se, jestli a jak mi mohou být nápomocni při prodeji mého RD. Tím pádem u nich začaly tak neskutečné zmatky, že to si těžko kdo dovede představit. Z různých míst mne začali bombardovat emaily O NIČEM, poslali mi k vyplnění i jakousi Žádost o změnu pojišťované stavby!!! a dokonce pohrůžku kvůli údajném nezaplacení dlužné částky!!! Taková drzost! Mně, která jsem v životě nikdy nikomu nic nedlužila! Pouze na jednom jejich pracovišti mi vedoucí vysvětlila, jak u nich došlo k omylu a za podřízené se omluvila. Nikdo jiný, a svých zmatcích jako správných si trvali, takže nemělo cenu s nimi dál dopisováním si ztrácet čas, který mi kvůli nim chyběl. Místo abych klid a síly soustředila na zdárný prodej svého domu, mne nervovali, obírali o klid, o spánek o čas. O celkové zdraví svými uměle vytvářenými zmatky, které jsem se marně snažila napravovat - místo svého momentálního hlavního a důležitého úkolu a marně se snažila z jejich právníka vydoloval odpověď na moji otázku. Jejich rávník, který mi zřejmě měl radit, dělal, že nerozumí mojí JEDINÉ jednoduché jasné otázce a naše emailová komunikace se nesla v duchu "já o voze a ty o koze" tak dlouho, až doba nejvhodnější k prodeji prošla, zahrada odkvetla, listí opadalo, začaly se krátit dny, nastaly mlhy, denní šera, nemoci, organismus (nejen) lidí přirozeně zpomalil, zlenivěl, stejně jako ta příroda...přišla doba předvánoční a nikdo včetně mne tomto období už nemá zájem o takové transakce, myšlenky lidí jsou přirozeně někde úplně jinde.
  Já už mám od léta zaopatřený byt jinde, i napsané jiiné trvalé bydliště, jak jsem uvedla výše, a ten byt včetně energií tam ZBYTEČNĚ platÍM, přičemž musím stále zůstávat v tomto RD, který se mi kvůli DASu už nepodařilo prodat. Dál musím tahat uhlí, dřevo, topit tady, ohlídat si to, což už mohli dělat noví majitelé...zatímco v novém bytě bych měla veškeré pohodlí., které kvůi svému věku a zdravotnímu stavu už maximálně potřebuji. Jenže tento můj byt zůstává kvůli "pomoci" DAS stále prázdný a jen mi žere peníze. Přicházím kvůli DAS navíc ještě zbytečně, mimo placení mého právního pojištění u nich, kvůli nim, ještě měsíčně o peníze za tento byt. M

  TAKŽE TAKOVÝCH PODVODNÍKŮ JE DNES NA KAŽDÉM KROKU PLNO, KAM SE ČLOVĚK PODÍVÁ.

  Dodatek: A myslí si někdo, že DASka někoho ze svých klientů "pustí" jenom tak? Zkuste se podívat, jak dlouho trvá, než vás vyvážou ze svých spárů!!! Musela jsem se jenom trpce usmívat, když jsem na internetu kdesi četla vyjadřování jejich ředitelky Jitky Chizolla, JAK PEČUJÍ O SVOJE KLIENTY!!! Ta paní není vůbec v obraze! Jak tedy jako ředitelka plní svoji funkci řídící a kontrolní? HLAVNĚ PRACHY, zřejmě tedy pracuje tak, jako její podřízení, jede v tom s jejich advokáty: klienta zdržovat, otravovat, znechutit, aby si radši našel advokáta jinde a zaplatil si ho sám. Což už jsem stejně jednou radši udělala. Po druhé jsem si díky radám různě na internetu pomohla sama a teď už jsem si radši na jaro, jak začne sezóna na prodeje nemovitostí, opět domluvila advokátku mimo DAS. To znamená, že si ji opět budu platit, když si nebudu vědět rady a budu se potřebovat poradit. NA DAS SE ABSOLUTNĚ SPOLEHNOUT N E D Á a o domek už nejsem nadále schopná se starat, prodat ho bohužel musím.

  A teď mluvte, autore článku!!!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).