Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Řecko je zemí bohů a památek, ale bez hotovosti v něm neuspějete od afariz - Ta informace o letenkách je jak z jiného...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 24. 7. 2009 9:58

  afariz (neregistrovaný)
  Ta informace o letenkách je jak z jiného světa. Možná na pravidelné lince a v business- třídě ČSA, ale už od jara jsou k dispozici letenky do Ahtén na 1390,- jedním směrem u click4sky, což je pro zpáteční letenku cena 2780,- Kč. A zbytky jsou k dispozici ještě teď, i když samozřejmě už jen ve velmi omezených termínech. Kupoval jsem tuhle letenku někdy v březnu nebo dubnu, už se napamatuju přesně, a to jsem si mohl vybírat termín podle libosti. A SmartWing lítají do Soluně také i za výrazně nižní ceny, než je v článku uvedené cenové rozpětí. A další informace o letenkách - ještě i teď se dá na září koupit letenka z Prahy až na Krétu do města Chania (společnost SmartWings) za necelých 7 tisíc. A ještě - z Ahtén lítá zvláště na ostrovy místní Aegean Airlines a jeden let brzo ráno zase třeba na Krétu lze (přiznávám, že ale vzácně) pořídit - když se padne na období nějaké slevy - i jen za 15 EUR, jinak tak za 45, což je při kurzu třeba 26 Kč za 1 EUR něco mezi 400 - 1200 Kč za let jedním směrem. Tak pozor, info o cenách letenek v článku je dost zavádějící, moc jim nevěřte!! Skutečné ceny lze snadno zjitstit na internetu!!
 • 24. 7. 2009 10:17

  Dalibor Z. Chvátal
  Souhlasím, u Click4Sky se dají letenky do Soluně sehnat za cca 1400. Ale termíny jsou vážně žalostné, když se rozhodnete v červnu, že poletíte, tak najít vhodný odletový a příletový den je téměř zázrak. Sám jsem tak chtěl poslat dopředu manželku (nerada auto), ale nedokázali jsme se "strefit" do termínu pro levnou letenku, pobyt a klidný příjezd zbytku rodiny autem.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).