Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Přepis energií kontrolujte, můžete ušetřit. Distribuční společnosti vystavují účty odhadem od Jiří - My právě přecházíme k již čtvrtému dodavateli elektřiny...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 13. 2. 2019 20:35

    Jiří (neregistrovaný) ---.jaw.cz

    My právě přecházíme k již čtvrtému dodavateli elektřiny a vždy to proběhlo hladce a bez problémů. Stavy, které jsme hlásili byly vždy správně vyfakturovány a nikdy jsme neřešili žádnou reklamaci. Letos od 15.1. jsme přešli k Energii ČS a za čtrnáct dní co jsme k nim přešli nám poslali upozornění, že od 1.3. zdražují. To mě tak namíchlo, protože se dostali na ceny předešlého dodavatele, to jsem nemusel přecházet. A tak přecházíme k Bohemia Energy, vím, že dříve na ně bylo dost stížností, ale poslední dobou není o nich moc slyšet a recenze od lidí mají kladné, tak uvidíme. Samozřejmě si na ně budu dávat pozor a hlídat si je, doufám, že mě mile překvapí.

  • 14. 2. 2019 14:58

    Markéta (neregistrovaný) 5.254.80.---

    My už je s manželem máme přes rok a v pohodě, teď před koncem roku s nimi byla i rozumná domluva ohledně změny tarifu. Obezřetnost vám upírat nebudu, ta je dobrá vždy a všude nehledě na firmu. 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).