Hlavní navigace

Názory k článku Libo-li úvěr? Žádný problém!

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 13. 9. 2002 19:27

  All-in-one (neregistrovaný)

  Klaním se k zemí a smekám! Zvláště jako zarytý odpůrce tohoto ústavu. Jenže červík hlodá - je to vůbec pavda? Není to náhodou jen pokus o reklamu? Třeba na to koukám hodně tvrdě, ale klient, který dopředu posuzuje svou banku velmi skepticky a je "překvapen", je zaměstnancem a obdrží Kč 100 000,-- - divné na takovou částku v hotovosti má spořitelna celkem vysoké požadavky na výši platu a měl-li by někdo takový plat, potřeboval by hotovostní půjčku? Nějak mi to moc nehraje.

  Vyjádření spořitelny je perlou. "Děkujeme za pozitivní ohlas. Pokládáme za samozřejmé, že klientům vycházíme maximálně vstříc a těší nás, pokud jim naše služby přinášejí uspokojení. Podobné pozitivní ohlasy jsou tou nejlepší motivací pro naše úsilí zlepšovat služby na úroveň běžnou v nejlepších bankách západní Evropy s USA". Ještě, že nejsme před listopadem - to by psali o nejlepších sovětských bankách :-)). Přijde mi to asi jako kdyby výrobce Trabanta přidal do standardu vnější zpětná zrcátka a děkujícímu občanu NDR odpověděl, že učinili velký krok vpřed ke srovnatelnosti s Mercedesem. Mimochodem - mateřská společnost sídlí v Rakousku a mám pocit, že to je jižním evropským směrem :-))). No, určitě je to hodně odvahy chtít se srovnávat s nejlepšími světovými bankami. Ale třeba se to spořitelně podaří - jen ještě tak 80 - 100 let a bude to doma! Hodně úspěchů spořitelno - banko pro "život"!

 • 15. 9. 2002 14:50

  Oblafnutí Klienti ČS (neregistrovaný)

  Proč oblafnutí? Protože slib byl do 14 dní schváleno. Přestože jsme dali na stůl vše potřebné, dle jejich seznamu, stejně si vymysleli ještě nějaké drobnosti, které jsme ale hned doplnili. Pak se dva a půl měsíce nic nedělo, týden jim trvala příprava smlouvy ke které měli vše potřebné, když k tomu připočítáte lhůty na Katastru nemovitostí, tak se dostanete do pěkného časového presu a nervozity ze strany prodávajícího nemovitost. Perlička na závěr musíte se pojistit u jejich pojišťovny což si dokonce dají i do smlouvy o úvěru - nehoráznost, ale vy jim již nemůžete hodit úvěr na hlavu, protože máte skluz s výplatou kupní ceny. To jen tak na okraj. Omluva? Jen krčení rameny a výmluvy.

  Naštěstí jsou dnes již firmy, které vám úvěr pomohou zařídit, pracují pro několik bank a jsou nezávilé. Moc jich není, ale jsou. Objevila jsem dvě.
  Simply s.r.o a Hyposervice s.r.o.

 • 18. 9. 2002 0:16

  bob (neregistrovaný)

  Spořitelna se zlepšuje,sice pomalu,ale zlepšuje.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).