Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Koupit Dluhopis Republiky? Vyrovná nejlepší termínované vklady, ale nestačí na inflaci od kleinak - Tady jde vidět, kdo je u nás nenažraný....

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 1. 12. 2018 12:47

  kleinak (neregistrovaný) ---.38.mornet-ip.cz

  Tady jde vidět, kdo je u nás nenažraný. Po odečtení 15% státu, vám zůstane 1,8% a po inflaci, vlastně ještě proděláte. Stát dělá z lidí hlupáky, okrádá je kde může, třeba na cigaretách, naftě a alkoholu, tam má stát víc jak 50% daň a stále jim to nestačí. Dřív, za dob králů byl desátek, to by se nám dnes žilo.
  Proto nekoupím žádné dluhopisy a daně platím jen ty co musím, ani daň z příjmu neplatím, jelikož podle zákona nemusím.

 • 4. 12. 2018 2:33

  Martin Luther (neregistrovaný) 193.165.96.---

  S většinou toho, co píšete, souhlasím. Jen mě netrápí daňová zátěž u tabáku, který i přes pomalé zdražování je ve srovnání s vyspělými zeměmi stále velmi levný. Tabáková loby je v ČR velmi úspěšná a mj. má své pracanty i v PS Parlamentu ČR. Zvláště jeden z poslanců za ODS, který ve Sněmovně sedí již od samého počátku 90. let by mohl jistě dlouze vyprávět. Takže tabák a alkohol je třeba zdanit maximálně a přestaneme být nepochopitelně tolerantní ke konzumaci alkoholu a tabáku. Není nic smutnějšího, než pohled na opilého tátu a dnes i mámu od dětí. V tomto fandím například občanům USA, že dokáží slavit na veřejnosti bez chlastu. My ovšem máme mnohem blíže k Rusům.

 • 4. 12. 2018 14:01

  Tomáš (neregistrovaný) ---.112.242.230.static.b2b.upcbusiness.cz

  Podle mě zrovna daň na tabákové výrobky a alkohol je fakt nízká. A to je blbě...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).