Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Koupili jsme přes internet Viagru. A málem přišli o peníze (TEST+video) od Petr - Zajímavý článek na zvláštní téma, ale ono to...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 13. 11. 2010 5:55

  Petr (neregistrovaný) 223.206.162.---

  Zajímavý článek na zvláštní téma, ale ono to nakonec je i o těch penězích. Uvažoval jsem po jeho přečtení, že bych si taky zkusil objednat přes internet. Protože jsem ale teď v zahraničí, napadlo mě zkusit si zajít do lékárny a poptat se. Sortiment měli vyčerpávající (všechno bez předpisu), od originálů Viagry přes originály analogických přípravků po generika. Nejlepší nabídka: 6 platíček kamagry po 4 tabletách za 1000,- - a to tablety po 100 mg.
  Bohužel zase výsledek, že v ČR je to s opruzem (předpis) a navíc brutálně předražený. Ještě bych pochopil, kdyby doktor mohl vydat nějaký nekonečný předpis, na který by si to pak člověk mohl dlouhodobě kupovat, ale chodit tam případně pravidelně, čekat hodinu dvě v čekárně a při tý příležitosti chytit všechny možný nemoce je opravdu nepřijatelný, to už se vyplatí risknout ten internet.

 • 14. 11. 2010 8:49

  bourač (neregistrovaný) ---.95.broadband6.iol.cz

  nicméně mám potřebu autorovi poděkovat za zajímavý článek - riziková platba kartou na netu, obchodník sice zašle zboží, ale jako boční přivýdělek prodá vaše údaje zločincům

 • 16. 11. 2010 8:18

  Petr (neregistrovaný) ---.161.broadband11.iol.cz

  Tak tohle byl extrémní případ, když to zkoušel na vysloveně rizikovým serveru. Přece jen jsou servery normální, kde se platí přes PayPal nebo zajištěnou platbu a které funguje spolehlivěji než české.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).