Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Konec podvodů v Čechách? od ZIL - Tak jsem si byl pro registrační značku na...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 7. 8. 2003 20:56

  ZIL (neregistrovaný)
  Tak jsem si byl pro registrační značku na státní poznávací značku na auto. Nepochopil jsem sice smysl akce, pani za okýnkem říkala, že je to kvůli "dyš deme do tý unije". Předložil jsem techničák a úplně zadarmo jsem získal registrační značku - nálepku. Teda skoro získal, protože pani chtěla abych značku sundal z auta a přinesl jí k ní do kanceláře, aby se nemusela obtěžovat a jít jí nalepit rovnou na auto. Myslím, že kdybych jí přinesl značku z právě kradeného auta, nevšimla by si ničeho. Celá akce mi připadá jako nesmysl a kromě umělé zaměstnanosti v ní nevidím žádný přínos. Záporů je víc - zbytečné výdaje ze státního rozpočtu, obtěžování občanů, ... .

  Nevím, jak je připravena akce na prevenci pojistného podvodu a proto jí přeju hodně zdaru.

  Pro odhalování pojistného podvodu se stačí zeptat v podnikatelských kruzích, komu a kolik se platí za dopojištění ukradeného auta.

  Nebo máte jiný názor ?
 • 19. 8. 2003 15:18

  bud (neregistrovaný)
  Nevim odkud jste, ale v Mladé Boleslavi máme také poctivé úředníky a svou židli prostě drží a k autu se nezvednou. Pro nálepku si byla žena, a nemaje šroubovák ani nic na vyloupnutí značky musela odjet, známý ji značku oddělal musel jet zpět, pak ji donesla úřednici a ta dala nálepku. No nepochopil jsem k čemu je tato nálepka dobrá. A ještě si za to účtují tuším 150 Kč.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).