Hlavní navigace

Názor k článku Kdy máte nárok na odstupné? od Eiram - Vážení, bohužel mám tuto zkušenost, pocit ponížení a...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 26. 10. 2011 23:19

    Eiram (neregistrovaný) ---.tmcz.cz

    Vážení, bohužel mám tuto zkušenost, pocit ponížení a zneužití. je mi 56 let. Byla jsem odvolána z funkce vedoucího pracovníka a zároveń jsem dostala výpověď zaměstnavatelem dle § 52 písm. C s tím, že ale nárok na odstupné nemám, protože v souvislosti s organizační změnou se funkce, kterou jsem zastávala neruší a zaměstnavatel mi škodolibě sdělil , že vlastně mohu být ráda, mám dvouměsíční výpověď a protože se jedná o překážku na straně zaměstnavatele, tak za tyto dva měsíce, kdy budu ve výpovědi, mne bude platit průměrnou mzdu, ale bez nároku na odstupné. Elegantně se mne takto zbavil a já mám pocit diskriminace z této formy výpovědi bez nároku na odstupné a protože mi zbývá 3 roky do důchodu, nemám ani nárok na předčasný odchod do důchodu, odstupné nedostanu a v tomto věku též práci neseženu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).