byl vysledek SR kladný pouze zdánlivě. Dluhy státu se přemístily pod koberec,aby jako nebyly vidět-do jakýchsi finančních agentur. Postaral se o to tehdejší ministr financí s. Kočárník a dozoroval to tehdejší předseda vlády - náš současný prezident republiky. Zemanova vláda to pouze odkryla a pokračovala v rozhazovačné politice. Porevoluční politici by měli občanům předložit,kam se poděly příjmy z privatizace. Vidělo by se,co bylo projezeno, co rozkradeno a nějaká část byla využita účelně. Určitě ale nikoho z těch úžasných "bankéřů" a ekonomů ani nenapadlo vytvořit fondy pro financování na př. vzdělávání,vědy nebo sociální sféry.
No ale to je logicke. Proc by je to melo napadat? Proc by politik v roce 92 vytvarel fondy treba na duchodovou reformu roku 2004? Tak vzdaleny horizont preci zadneho politika nezajima! Jeho zajima, jak se behem ctyrleteho volebniho obdobi co nejvice napakovat a ke konci volebniho obdobi ho zajima, jak uplatit ruzne natlakove skupiny, aby si zvysil sanci na znovuzvoleni. Sirsi souvislosti a vzdalenejsi horizont ho absolutne nezajima.
Spravne jste ukazal, ze kazda vlada, kterou jsme meli, jen rozhazovala penize, podvadela a lhala. To same ale muzeme cekat od jakekoli pristi vlady. Ono zminovane negativni chovani politiku neni totiz pouze nejaky omyl ci nas momentalni spatny vyber ve volbach - je to proste zakonity vyvoj kazdeho statu, notabene demokratickeho. Opravdu vrele doporucuji knihu profesora H.H.Hoppeho: "Demokracie - Buh, ktery selhal". Tam jsou tyto zakonitosti dostatecne popsany.