Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Jde na důchody málo peněz? Dotazník ukazuje, jak uvažuje ministerstvo o změnách penzí od jarin - Až půjdu já do důchodu budu mít odpracováno...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 3. 3. 2019 12:22

  jarin (neregistrovaný) ---.nat.epc.tmcz.cz

  Až půjdu já do důchodu budu mít odpracováno 49 let a 8 měsíců , mnohdy dost tvrdé práce , díky níž jsem invalida 2 stupně.Tudíš již nemohu práci kterou jsem dělal vykonávat,dělám za podstatně méně peněz , ale to je každému jedno přesto se snažím dělat na plný úvazek.Když pak vidm , že průměrný důchod za téměř 50 let práce bude cca 12 600,- je mi z toho špatně.Když pak vidím pohled do poslanecké sněmovny jak si při projednávání ti darmožrouti čtou noviny , odcházejí na dlouhou dobu a musí je svolávat od levného alkoholu zpět do sněmovny tak je mi hodně smutno nad tím , že jsme před 30 lety cinkali klíčema,proboha za co???Nemluvě o tom , že někteří tam prach sprostě chrápou , to už je hnus , co tam to lidé dělají???Tristní je i pohled do sněmovny kdy , si vybavuji jednotlivá jména poslanců a marně hledám někoho kdo se někdy nezapletl do zlodějin , snad krom pirátů , ti se teprve rozkoukávají ale jim zatím věřím.Přesto jsou tito poslanci stále voleni i když se ví že téměř každý , se podílel na nějaké zlodějině , prostě zabezpečí sebe a svoji rodinu.Pak se podívám na částku (průměrnou) svého budoucího důchodu a je mi z toho smutno moc smutno,ne jen za mě ale i za své děti , které jak je opatrně avizováno budou mít důchod spíše symbolický a ještě za více let práce...Co dodat...???

 • 3. 3. 2019 17:21

  Novák (neregistrovaný) 78.157.157.---

  Jarin, tak schválně, kdopak ,, těžil " kryptoměnu, než ho čapli v poslanecké ubytovně, kdopak chodí žalovat k prezidentovi a kdo jezdí bonzovat do Bruselu? Nebyl to předseda pirátů a jeho poslanci? Důvěra je pěkná vlastnost, tak proč ti piráti nejdou s tím, nejen vaším důchodem, něco dělat. Nezajímáte je. Nikdy nebudete.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).