Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Jaké výhody a úspory vám můžou přinést kreditní karty? od wizard-ov - Snad jenom doplním...: 1) V Ostravě nebyl v jedné...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 25. 9. 2014 8:27

  wizard-ov (neregistrovaný) ---.isp.mcnet.cz

  Snad jenom doplním...:
  1) V Ostravě nebyl v jedné pobočce přítomen pán, který má autorizaci pro založení KK. Na druhé pobočce již bylo vše v pořádku. Údajně by to mělo jít na všech pobočkách Kooperativy.
  2) Vlastní proces žádosti trval asi 40 minut, nikoliv 1 - 1,5hod.
  3) Karta přijde neaktivní poštou do týdne.
  4) Aktivace 3D secure (nutné pro platbu přes internet)je možná pouze přes infolinku. V Servis24 tuto možnost vidíte, ale nejde zatrhnout.
  5) Doplňkovou kartu můžete zřídit pouze přes infolinku, přijde na pobočku ČS do týdne.

 • 25. 9. 2014 8:32

  Patrik Chrz

  Já mám zase zprávu od kamaráda, co ji vyřizoval začátkem týdne a opravdu to trvalo 2 hodiny. Takže asi jak kde.

 • 25. 9. 2014 15:47

  Elinor (neregistrovaný) 91.106.240.---

  Čerstvá, dnešní, zkušenost z Ostravy pobočka na Zámecké ul. Umí to zde sjednat pouze jedna paní, zastihla jsem ji až na potřetí. Celkem podepisování papírů trvalo 61 min, z toho 10 min.se čekalo na připojení do ČS. Podepisovala jsem i papír k inkasu z účtu, kde nebylo uvedeno, jaká částka se bude inkasovat (zajímala jsem se, zda jde o 100 % inkaso). Bylo mi odpovězeno, že půjde o 100 % inkaso. Dále jsem chtěla vědět, zda je toto inkaso zpoplatněno, odpověď byla, že to není v ceníku, takže je to zdarma. Do papírů chtěli uvést účet, ze kterého budu platit. Na můj dotaz, zda je nutné platit pouze z tohoto účtu, byla odpověď ano, pouze z účtu, který uvedu. Ptala jsem se na to zda mi karta přijde do týdne, odpověď byla že týden má na zpracování ČS a nejdéle do 14 ní kartu dostanu. Dále jsem se ptala na přechod z konkurenční karty na KKK, paní vůbec o této možnosti nevěděla a v manuálu nic neměla. Do manuálu a svých poznámek se dívala skoro pořád, i když tvrdila, že již karty sjednávala. Paní byla ochotná a milá, ale její odpovědi se mi moc nezdají a raději se poinformuji přímo u ČS. Jo, mohla jsem si zvolit design, ale později poradkyně řekla, že vidí jen tu zelenou (chtěla jsem bílou). Tak uvidím, jaká přijde. V Ostravě lze sjednat ještě v na pobočce v Porubě.

 • 26. 9. 2014 12:46

  Pavell (neregistrovaný) 88.103.25.---

  Určitě bych si dal pozor na to inkaso a okamžitě to řešil s ČS.
  ( Odhaduji to na stížnost na špatně poskytnuté informace)
  ČS 100 % inkaso vždy zpoplatnovala, takže bych spíše věřil tomuto článku.
  To co popisujete je typické jednání u všeho co zavání ČS.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).