Hlavní navigace

Názor k článku Jak na předčasný důchod v roce 2018? Potřebná doba pojištění stoupla od vlčice888 - Tento posun věku odchodu do důchodu a zvýšení...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 8. 1. 2018 15:10

    vlčice888 (neregistrovaný) 176.102.144.---

    Tento posun věku odchodu do důchodu a zvýšení počtu odpracovaných (a hlavně placených státu na sociální) byl zaveden za panování pana krále Drábka. Je to o cca 10 let více, oproti dřívějšku. Buďme rádi, že tam pan Drábek dlouho nepobyl. Měl v plánu nám dát soc. karty, jako tehdy dostali nezaměstnaní a stát - tehdy pan Drábek by určoval, co si z toho důchodu vůbec může kdo koupit - zda i rohlíky, nebo jen chleba, zda platit pouze nájem a elektřinu, či zda by i důchodce mohl koupit třeba i salám, nebo dokonce i cigarety!!! Taky bychom možná dostávali jen potravinové poukázky místo peněz hotově - lituji matky samoživitelky, které to tak nyní mají a 2/3 dostanou v poukázkách. Je moc smutné, že za tyto a podobné špinavosti nebyl Drábek nikdy ani trestně stíhán, natož tak potrestán!!! (Jen jeho náměstek, tuším Šiška se jmenoval) Je to všechno zřejmě o tom, co si necháme líbit!
    Důchodový fond, který se nyní chystá s vekou slávou znovu zavést pan Babiš byl samozřejmě dávno a dávno za vlády komunistů. Na něj si všichni pracující placením sociálního pojištění dávno před svým odchodem do důchodu na ten důchod naspořili. Vypůjčili si z něj = rozkradli ho Klaus - tuším na Investiční banku a hlavně Topolánek, s tím, že to do důchodového fondu vrátí, což se nikdy nestalo. Od té doby je neustále důchodový fond a peníze na důchody v deficitu. Rovněž za rozkradení důchodového fondu - tedy peněz pracujících, nebyl nikdo ani trestně stíhán, natož tak potrestán. Topolánek toho měl na svědomí mnohem více. Za jeho vlády se prošustrovali všechny prosperující podniky, tzv. rodinné stříbro a vůbec nic se mu nestalo! (Jen jeho podřízený Dalík zatím sedí). A ještě má Topolánek tu neuvěřitelnou drzost, že kandiduje na prezidenta republiky!!!
    Topolánek, Klaus i Drábek by opravdu měli být na hradě - ale na hradě Mírově, nejlépe na doživotí!!! K nim by měl být rovněž na stejně dlouhý trest přisazen i nový občan města Vyškova - Sobotka!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).