Hlavní navigace

Názor k článku Doklady k vyúčtování služeb vždy musíte dostat od CI - Z portálu JUSTICE Právní forma: Družstvo Předmět činnosti: Pronájem bytových...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 7. 10. 2016 22:52

  CI (neregistrovaný) 151.249.111.---

  Z portálu JUSTICE
  Právní forma: Družstvo
  Předmět činnosti: Pronájem bytových a nebytových prostor družstva bez poskytování jiných než základních služeb zajišťujících řádný provoz bytů a nebytových prostor družstva.
  Způsob jednání: (Zkráceno). Podepisování za družstvo se děje tak, že k obchodní firmě družstva připojí svůj podpis společně předseda a člen pověřený členskou schůzí.

  Váš článek má dle mého názoru vysoce nadprůměrnou úroveň Ale popisuje problém od prostředka. "Vyúčtování" dostávám včas, roznáší ho předseda. Podepsaný je účetní do razítka firmy "SPRÁVA NEMOVITOSTÍ". Reklamace posílám na adresu pronajímatele a odpovídá účetní. Žádost o nahlédnutí mailuji předsedovi BD. Jeho odpověď: adresujte firmě "SPRÁVA NEMOVITOSTÍ".
  Nemám právní vzdělání. Text zák.67/2013 chápu tak, že "Vyúčtování" má být od pronajímatele, tedy s razítkem BD a podpisy předsedy a člena pověřeného členskou schůzí. Právě tak na písemné odpovědi na reklamaci.
  Nevíte o článku (nejlépe od Vás) nebo rozsudku zabývajícím se těmito problémy?

  V Praze 7.10.2016 CI1947@Seznam.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).