Dobrý večer,prosím je stále ještě aktuální podávání tr.oznámení na tuto podvodnou organizaci jakou dle názorů lidí a pomalu se přesvědčuji sama Prolux je?
Byl u mne jistý pan Bogdan a nafotil si byt,s tím že ho bude nabízet k prodeji na int.stránkách.Jelikož jsem nerozumněla popisovaným podmínkám,odmítla jsem cokoliv podepsat.Pouze jsem mu poskytla info o bytě a své nacionály.Řekl mi,že to nevadí a dal mi pouze jednu kopii kde jsou vypsány dospozice bytu.Až dnes jsem si všimla že jeto podepsaný nějakou čmáranicí,ale ani truchu podobnou mému podpisu a jménu.Dnes kdy jsem zavolala na „firmu“ a řekla že si více nepřeji,aby můj byt nabízeli,že s nimi nechci spolupracovat a nepřeji si aby můj byt nabízeli mi bylo řečeno,že chtějí jakousi smluvní pokutu 6%z prodejní ceny!
Nevěřím vlastním uším a očím.Pokud si něco podepsali sami a nyní s tím chtějí operovat,chci na ně podat tr.oznámení za falšování podpisu a jiné podvody.
Prosím sdělte mi,jak postupovat.Děkuji Míťa
Pokud máte někdo zájem připojit se ke společné zápůrčí žalobě, která by mohla být vyřízena rychleji, než trestní oznámení! A činnost RK, by mohla být tímto pozastavena, aspoň do doby, než se vše prošetří na OHK.
Kontaktujte mě prosím na zapurci@seznam.cz
více o mě a mých aktivitách najdete na:
http://glaserova.blog.idnes.cz/
CO JETO ZÁPŮRČÍ ŽALOBA:
Dne 1.5.2009 bylo v Úředním věstníku Evropské unie zveřejněno nové znění směrnice o žalobách na zdržení se jednání v oblasti ochrany zájmů spotřebitelů.
Původní směrnice z r. 19981 byla několikrát změněna a aby nedocházelo k chybnému výkladu v různých jazykových verzích, byla z důvodu srozumitelnosti a přehlednosti kodifikována. Nové znění bylo vydáno jako směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/22/ES ze dne 23. dubna 2009 o žalobách na zdržení se jednání v oblasti ochrany zájmů spotřebitelů. Transpozice byla provedena do zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, a zákona č. 99/1963 Sb., občanský soudní řád.
Na základě směrnice mohou subjekty k tomu oprávněné zahájit řízení o zdržení se protiprávního jednání, tedy podat tzv. zápůrčí žalobu. Touto žalobou se subjekty mohou domáhat určitého negatorního nároku, tedy aby daný podnikatel, který svým jednáním poškozuje kolektivní zájmy spotřebitelů, v tomto jednání ustal. Předpokladem je, že se protiprávního jednání rušitel dopouští opakovaně, popř. hrozí nebezpečí, že se jednání dopustí v budoucnu. Žalobou se tedy nelze domáhat individuálních nároků spotřebitele, jakým je např. náhrada škody, protože cílem směrnice je veřejný zájem spotřebitelů a dosažení preventivního účinku
také jsem byl podveden společností prolux..hřeje mě ale pocit že se nad nimi dá vyhrát. přikládám odkaz ze stránek občanského sdružení práv podvedených help s rozsudkem od soudu..
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.201273459886950.57239.175350079145955&type=1
braňte se také..!!