Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Cestovat po Evropě? Jedině letecky! od Filip Slánička - Neexistuje nějaká vyhledávací stránka, která umožní nízkonákladové lety...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 18. 3. 2005 9:33

  Filip Slánička (neregistrovaný)
  Neexistuje nějaká vyhledávací stránka, která umožní nízkonákladové lety kombinovat? Tak například když to nechci kombinovat a jenom se trochu všímám, tak EasyJet umí létat z Prahy do Dortmundu a z Dortmundu do španělského Alicante. Co dělat, když potřebuju levně do Alicante?

  Ani jejich vlastní stránka neumí tenhle spoj vyhledat. Je mi jasné, že u těchto letů například nefungují transfery, takže by se muselo v tomto případě v Dortmundu vyjít "ven" a potom zase na check-in do Alicante. Ale jde to!!!

  To je ale jenom jedna společnost - nové možnosti by se objevili, kdyby nějaká vyhledávací stránka uměla tyto společnosti kombinovat. Neexistuje nějaká?

  díky
 • 21. 3. 2005 18:31

  Roman (neregistrovaný)
  Problem je hlavne ten, ze pokud se zrusi, nebo se opozdi let do Dortmundu, tak nestihnete pripoj dal a prijdete o penize za druhou letenku. To je prave nevyhoda nizkonakladovych leteckych spolecnosti. Jedine reseni si tam nechat dostatecne velkou rezervu - coz ale stoji penize a cas.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).