Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Proč hypotéky zlevnily? Banky před zásahem ČNB lákají na akce, říká expert od Radim - Dobrý den, už delší dobu přemýšlíme o získání hypotéky...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 30. 7. 2018 17:45

  Radim (neregistrovaný) ---.gw.selfnet.cz

  Dobrý den,

  už delší dobu přemýšlíme o získání hypotéky ale po přečtení článku na https://www.bezvamoney.cz/clanky/avizovali-jsme-zprisneni-hypotek/ nevíme jestli do toho nějak investovat čas, abychom potom neřešili, že nám neschválí žádnou hypotéku a my jen investovali čas do řešení hypotéky. Nevíte někdo z osobní zkušenosti jak moc zpřísněné jsou teď hypotéky?

 • 15. 8. 2018 15:02

  Pavel (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

  Přísné hypotéky? Vybírejte spíše podle banky. Já mám dvě hypotéky od mBank a přestože jsem jim kdysi nemohl přijít na jméno, podmínky mají stále nejlepší. Klasická hypotéka úrokově kolem 2,1%, americká, což bylo pro mě zajímavější, tak tu mají za zcela bezkonkurenčních 2,99%.
  Správnou kombinací šetření, spoření a volbou hypotéky se dá za určitých okolností i docela dobře vydělat. Základním předpokladem ovšem je, že budete tu hypotéku poctivě splácet.
  Slušné jednání má i třeba Sberbank nebo AirBank. A to je mojí domovskou bankou ČS. Ovšem ta je úrokově docela o kus jinde.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).