Hlavní navigace

Názor k článku Banky lákají na slevy a bonusy, dostanete s nimi i tisícovky navíc od Robert Chmelař, ING Bank - Vážený pane Chrzi, ve zmiňovaném období jsme stejnou kampaň...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 20. 12. 2012 10:26

  Robert Chmelař, ING Bank (neregistrovaný) 217.11.243.---

  Vážený pane Chrzi,

  ve zmiňovaném období jsme stejnou kampaň zkoušeli nabídnout i vybraným klientům, kteří do ní standardně pro nesplnění jedné z podmínek nespadají. Snažíme se naše služby stále zlepšovat a kampaně připravovat klientům na míru, proto občas zkoušíme něco nového a v případě úspěchu mezi klienty toto zavádíme dlouhodobě. Jako příklad může sloužit právě kampaň „Zvýhodněné vklady“ nebo možnost získat odměnu za doporučení (viz.: http://www.ingbank.cz/doporuceni/). Oboje vzniklo jako jednorázová kampaň, ale pro svou úspěšnost a oblibu u klientů jsme se rozhodli tyto kampaně vyhlašovat kontinuálně.

  Vámi popsaný případ tedy není chybou, ale záměrným jednorázovým testem na omezené skupině klientů. Ve Vašem článku to ale vyznělo, jako že se jedná o standardní funkci kampaně, což není pravda a mohlo by to uvést naše klienty v omyl.

  Děkuji za pochopení a přeji hezký den,

  Robert Chmelař
  Head of Marketing & Communication
  ING Bank

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).