Hlavní navigace

Názor k článku Banka chtěla zrušit účet kvůli neaktuálním údajům, ty se však neměnily od mr - Banka chtěla zrušit účet kvůli neaktuálním údajům, ty...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 26. 6. 2020 16:28

  mr

  Banka chtěla zrušit účet kvůli neaktuálním údajům, ty se však neměnily.

  Stejný problém jen v něčem jiném.
  Emailový server yahoo.com a microsoft.com, zrušili emailové účty kvůli neaktuálním údajům bez upozornění. Ty se ale neměnily a oni si je změnili podle svého nařízení. To samé udělá slídil google od 22.7.2020 svým soukromým získáváním nelegálních skrytých prodejných dat, které jsou namířené na klienta účtu a jejich ziskům.
  Další parazit je třeba Creditas banka. Přestože nemám u nich žádný účet ale jen JEJICH nepoužitelné internetové bankovnictví které roky nepoužívám, rozeslala každému aby se vyjádřili k IB i tím budoucí spojené sledovací mobilní aplikace Banking mobile Richee. Odepsal jsem, že mobilní bankovnictví nepoužívám a že ho odmítám podporovat i v budoucnu.Ať si rozdělí bankovní a mobilní bankovnictví zvlášť. Jejich naprostá lenost se nakonec ukázala narcismem v odpovědi pouze úřednice bez inteligence odpovědi, že se celé internetové bankovnictví zruší k 22.7.2020. Vždyť MOJE NENÍ a vše je stejné jako předtím! Zřejmě je v tom budoucí zájem propojených investic které nejsou zatím jejich a neumí je ošetřit a chtějí je zablokovat a nevyplatit, právě technokraticky zákeřnou technologií nevyspělé zneužitelné digitální aplikace v mnoha směrech pro připoutané a vysávané bankovním systémem.
  To, že nutí lidi k iniciaci aktuálních účtů které nazývají neaktuální je podvod, aby jim klient dal své další údaje které chtějí zneužít nad zákonem daný zákony.Tváří se jako antivirus ale ŠÍŘÍ VELICE NEBEZPEČNÝ VIRUS.

  26. 6. 2020, 16:32 editováno autorem komentáře

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).