Hlavní navigace

Názor k článku Akce a bonusy bank: rodinný rozpočet si přilepší i o několik tisíc korun od Jarmila - "..za založení účtu eKonto Komplet - tržní cena...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 5. 5. 2015 21:44

    Jarmila (neregistrovaný) 193.179.3.---

    "..za založení účtu eKonto Komplet - tržní cena telefonů přesahovala 2000 Kč". Pardon, mobil za 2.000,- Kč je vhodný leda pro prvňáka nebo pro někoho, kdo za mobil nechce utratit moc peněz, protože mobila potřebuje jen na volání a pár SMSek.
    Přestala jsem podobné akce sledovat. Slevu dává jen ten, kdo má zboží předražené, tak láká na "bombastickou slevu", "úžasnou akci" a podobně. Když půjdu k sousedovi, dostanu stejný produkt rovnou levněji, nemusím se crcat s nějakou slevou, ještě k tomu dočasně omezenou, nebo tam může být jiný podvod (třeba 3 za cenu jedné, ale musím koupit 5 kusů, jenže to je tam drobným písmem, takže pokud to zákazník včas neodhalí, nejenže nedostane žádnou slevu, ale je řádně odrbán). Stejně tak už kašlu na sbírání nějakých bodů a sledování, že akce končí 25.května. Vážení prodejci, strčte si své slevy a body do "kam slunce nesvítí" a chovejte se konečně k zákazníkům jako k zakázníkům, ne jako k hlupému stádu ovcí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).