Hlavní navigace

Miloslav Zábojník

Zabojnik Miloslav

Miloslav Zábojník působí v J&T ASSET MANAGEMENT od roku 1999. Nejprve zde zastával funkci portfolio manažera a člena představenstva. Později se stal předsedou představenstva a dále jediným členem představenstva a generálním ředitelem. Od roku 2011 je zároveň předsedou představenstva sesterské J&T INVESTIČNÍ SPOLEČNOSTI..

Svou profesní kariéru začal v roce 1994, zpočátku na pozici analytika, později zastával u obchodníka s cennými papíry pozici správce portfolií a makléře a nakonec portfolio manažera v různých investičních společnostech. Působil jako odborný konzultant pro kapitálové a peněžní trhy, podílel se na vytváření informačních systémů určených pro kapitálové trhy, přednášel v oboru analýz cenných papírů a finančních trhů a teorie kapitálových a peněžních trhů.

Absolvoval Přírodovědeckou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, následně navštěvoval Provozně ekonomickou fakultu VŠZ v Brně se zaměřením na ekonomickou informatiku a ekonomický management a Ekonomicko-správní fakultu Masarykovy univerzity v Brně, obor peněžnictví. Na akademické půdě působí doposud jako občasný recenzent a odborný oponent diplomových prací zabývajících se peněžními a kapitálovými trhy. Je členem rady ředitelů Asociace pro kapitálový trh České republiky (AKAT). Zajímá se o historii, s důrazem na období raného středověku. Je svobodný.

E-mail: miloslav (tečka) zabojnik (zavináč) jtam (tečka) cz
WWW: http://www.jtam.cz

Nejčtenější články autora

Seznam článků autora

Článek Nálepka Datum vydání Počet názorů
Upsat či neupsat se penzijní reformě? reformy 2. 6. 2011 29
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).