Spočítejte si...

Zavřít

Pojistné podvody narostly enormně

Lidé v současné nelehké době hledají způsoby, jak si vylepšit vlastní finanční situaci. Pojišťovny jsou také mnohem přísnější při posuzování jednotlivých případů. Výsledkem je obrovský nárůst pojistných podvodů. Podle statistik společnosti Generali narostl objem pojistných podvodu na 74 milionů korun. V roce 2008 přitom dosahovaly objemu jen 10 milionů korun.

Pojišťovna Allianz zase hlásí v loňském roce 1347 případů pojistných podvodů za 102 milionů korun. V roce 2010 jich přitom bylo 999 a dosahovaly 85 milionů korun. Obě pojišťovny shodně konstatují, že největší míra podvodů se odehrává v oblasti pojištění motorových vozidel. Podle pojišťovny Allianz jsou nejčastějším případem nehody, při nichž dojde k poškození vozidla střední nebo vyšší kategorie nacouváním jiného vozidla, většinou opotřebovaného a levného. 

Krach Španělska a Itálie odvrácen. Hrozí za to Evropě vysoká inflace? Kdo musí od ledna platit nemocenské pojištění?        
Muf
Muf (neregistrovaný) ---.cust.nbox.cz
16. 1. 2012 20:29 Nový

hausnumera

Může mně prosím investigativní autor sdělit kolik promile z vybraného pojistného tyto pojistné podvody asi tak činí a o kolik desítek procent tedy bude nutné zvednout pojistné, aby pojišťovny neutrpěly finanční újmu ?

Pruzkum
Pruzkum (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
18. 2. 2012 16:58 Nový

je to pruzkum a statistika,zabere to pouze 1-2min diky

Chtel bych vas poprosit, jestli by jste si nenasli minutu dve na vyplneni, je to velmi zajimavy dotaznik:) A jsem velmi zvedavy na vysledek
NEJEDNA SE O SPAM.

kliknete zde: http://19708.vyplnto.cz/