Spočítejte si...

Zavřít

Novým finančním arbitrem je žena

Novým Finančním arbitrem České republiky byla jmenována Monika Strejcová. Ta ve funkci nahradí svého předchůdce Františka Klufu, který se v říjnu stal ředitelem pro strategii v Poštovní spořitelně.

Oficiální medailonek Moniku Strejcovou představuje takto: Patří mezi přední české odborníky na finanční právo, zejména v oblasti regulace a dohledu finančního trhu. Monika Strejcová vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy. Do svého jmenování pracovala jako ředitelka odboru Státní kontroly a dozoru nad finančním trhem na ministerstvu financí. Dříve vykonávala funkci ředitelky odboru sankčních řízení Komise pro cenné papíry, dále ředitelky odboru sankčních řízení v České národní bance a také pracovala ve velké české advokátní kanceláři.

Hlavním posláním finančního arbitra je zajištění rychlého, bezplatného a efektivního vyřizování sporů klientů s finančními institucemi mimosoudní cestou. Neplatí přitom, že sjednání rozhodčí smlouvy vylučuje pravomoc finančního arbitra.


Za "výhodnými" nákupy cestujeme i stovky kilometrů Raiffeisenbank zablokovala 3000 kreditních karet        
kwinna
kwinna (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
3. 12. 2011 22:04 Nový

Skvělý nadpis

Ten nadpis je fakt skvělý! Moc ráda bych se dožila dne, kdy se bude psát, že např. guvernérkou národní banky se stal muž!!! Ať žije rovný přístup!