Spočítejte si...

Zavřít

Nový zákaznický program ČD Bonus

České dráhy zavedly pro své cestující nový zákaznický program ČD Bonus. Ten jim umožňuje výhodný nákup zboží a služeb na více než stovce obchodních míst u smluvních partnerů. Vedle slev na oblečení nebo gastronomické služby poslouží jízdenka z vlaku i jako poukaz na slevu na šesti českých sjezdovkách. Za jízdenku nad 200 korun mohou lyžaři, kteří se vydají na hory vlakem,získat ve skiareálech společnosti Snowhill o 10% levnější permanentku nebo slevu na doprovodné služby včetně servisu, půjčovny a lyžařské školy. Nabídka platí v lyžařských střediscích Herlíkovice, Kašperské hory, Ještěd, Šachty u Vysoké nad Jizerou, Kamenec nedaleko Jablonce nad Jizerou a Kozinec u Jilemnice.

Program se nezakládá na žádné registraci ani členství. Zákazník pouze odevzdá použitý cestovní doklad příslušné hodnoty u smluvních partnerů a získá slevu.

Klient vybral tisíce, banka mu odečetla desetitisíce Obliba kreditních karet pro podnikatele stoupá        
Nemo
Nemo (neregistrovaný)
17. 1. 2008 15:18 Nový

Omg!

Kdyby se radeji venovali tomu, aby vlaky jezdili _vcas_, pocet vagonu odpovidal poctu cestujicich (nepreplnene k prasknuti v patek a v nedeli), ciste a s fungujicim vybavenim (nepiskajici a fungujici osvetleni, primerene topeni, dostatek hajzlaku a vody). Tim by vsem cestujici prokazali mnohem vetsi laskavost, nez temahle kokotinama.