Hlavní navigace

Mobito rozdává 250 Kč za doporučení

Sdílet

Gabriela Hájková 1. 11. 2013

Tvůrci projektu mobilní peněženky Mobito rozdávají finanční bonusy. Pokud najdete ve svém okolí živnostníka, kterého informujete o Mobitu a pošlete mu přes aplikaci libovolnou částku s textem „muj obchodnik“, můžete získat 250 Kč. Výplata bonusu probíhá tak, že po jeho registraci k Mobitu získáte do své mobilní peněženky do 24 hodin 50 Kč. Pokud živnostník projde ověřením, získáte na svůj účet v Mobitu dalších 200 Kč.

Při platbě stačí zadat telefonní číslo příjemce/živnostníka, částku a text “muj obchodnik” a vše potvrdit svým PIN kódem. Živnostník obratem dostane SMS s pozvánkou do služby Mobita s informacemi jak se zaregistrovat. Více informací o Mobitu pro živnostníky najdete v sekci pro živnostníky.

Bonus 50 Kč bude poslán po registraci živnostníka, který Mobito zatím nemá, bonus 200 Kč se vyplácí, když dojde k registraci a ověření živnostníka, nejpozději však do 31. 12. 2013. Bonus je posílán pouze do Mobita, které doporučí živnostníka jako první. Akce trvá od 31. října do odvolání. 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).