Spočítejte si...

Zavřít

Mobito rozdává 250 Kč za doporučení

Tvůrci projektu mobilní peněženky Mobito rozdávají finanční bonusy. Pokud najdete ve svém okolí živnostníka, kterého informujete o Mobitu a pošlete mu přes aplikaci libovolnou částku s textem „muj obchodnik“, můžete získat 250 Kč. Výplata bonusu probíhá tak, že po jeho registraci k Mobitu získáte do své mobilní peněženky do 24 hodin 50 Kč. Pokud živnostník projde ověřením, získáte na svůj účet v Mobitu dalších 200 Kč.

Při platbě stačí zadat telefonní číslo příjemce/živnostníka, částku a text “muj obchodnik” a vše potvrdit svým PIN kódem. Živnostník obratem dostane SMS s pozvánkou do služby Mobita s informacemi jak se zaregistrovat. Více informací o Mobitu pro živnostníky najdete v sekci pro živnostníky.

Bonus 50 Kč bude poslán po registraci živnostníka, který Mobito zatím nemá, bonus 200 Kč se vyplácí, když dojde k registraci a ověření živnostníka, nejpozději však do 31. 12. 2013. Bonus je posílán pouze do Mobita, které doporučí živnostníka jako první. Akce trvá od 31. října do odvolání. 

Řecko se hospodářsky rozpadá, chudobou trpí každý třetí ČTÚ zahájí správní řízení s mobilními operátory. Sankce rozdá za smluvní podmínky