Hlavní navigace

Máte zaplacený zájezd u CK Neckermann? Od nového roku pojedete s jinou společností

Sdílet

Na konci září jsme vás ve článku Thomas Cook vs. CK Neckermann: lidé panikařit nemusí, domů se dostanou v pořádku informovali o tom, že britská cestovní kancelář Thomas Cook se dostala do insolvence. V České republice vystupuje pod obchodní značkou CK Neckermann, a tak se řada lidí obávala, jak se tato situace dotkne jejich zájezdů.

Nyní má celý případ pokračování. Česká společnost CK Neckermann doposud insolvenční návrh nepodala, a to i přes fakt, že kromě briské společnosti jej podala i německá dceřinná společnost Thomas Cook Touristik Gmbh.

Česká odnož ale byla nucela přerušit prodeje nových zájezdů a postupně začít utlumovat své obchodní aktivity. Jak to tedy bude nyní?

Pokud máte zájezd, který má datum odjezdu či odletu do konce roku 2019, bude vaše situace řešena individuálně s cílem zrealizovat maximum již zakoupených pobytů.

Od 1. ledna 2020 pak bude cestovní kancelář při realizaci všech zájezdů spolupracovat s obchodním partnerem – cestovní kanceláří Marco Polo International.

Pokud jste tedy u CK Neckermann zakoupili zájezd a máte aktuálně platnou Smlouvu o zájezdu s odjezdem od 1.1.2020, budete v následujících dnech požádáni o souhlas vedoucí k formálnímu převzetí vašeho zarezervovaného zájezdu pod Marco Polo International jako nového pořadatele.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).