Spočítejte si...

Zavřít

Kreditky Celetelem jsou nově v programu MasterCard Priceless Specials

Banka Cetelem nově zapojila své kreditní karty do věrnostního programu  MasterCard Priceless Specials. Držitelé karet tak mohou za nákupy u obchodních partnerů získat část své útraty zpět na kartu.

Peníze se vrátí, až takto vrácené peníze dosáhnou minimálně 100 Kč. Pak budou automaticky zaslány zpět na úvěrový účet ke kartě.

V rámci programu můžete také nakupovat se slevou pohonné hmoty, sportovní vybavení, lékárenské zboží, oblečení, autodíly, zájezdy, vybavení domácnosti nebo volnočasové aktivity. Záleží na skladbě nabídek.

Do 24. dubna se také mohou klienti Cetelem zapojit do soutěže o pobyt a vstupenky na filmový festival v Cannes, který proběhne v květnu.

Ten, kdo uskuteční největší počet plateb Kreditní kartou Cetelem u partnerů programu Priceless Specials, získá dvě noci pro dva v hotelu Barriere Le Majestic, VIP vstup na festival do Palais des Festivals, péči stylisty a zapůjčení večerních šatů, gurmánské zážitky v
luxusních restauracích a focení po boku filmových hvězd,
popisuje výhru tisková zpráva Cetelem.

Sdílená Pracovna a Hithit nabízejí podporu projektům v oblasti umění, kultury a designu UNIQA vyplatí klientům s více pojistkami, kteří byli loni beze škod, bonus na účet        
abcdefgh
abcdefgh (neregistrovaný) ---.ipv4.broadband.iol.cz
13. 4. 2016 14:10 Nový

Re: Kreditky Celetelem jsou nově v programu MasterCard Priceless Specials

Nová banka ten Celetelem:-) Stane se...