Hlavní navigace

HYPO uvádí novinky v úvěrech

Sdílet

Redakce 22. 1. 2008

HYPO stavební spořitelna připravila pro rok 2008 několik novinek v oblasti úvěrů. Společnost tak reaguje na neustále rostoucí poptávku po vlastním bydlení, která se v České republice stala dlouhodobým trendem.

První z nich, překlenovací úvěr NADSTANDARD pro Nové bydlení s úrokovou sazbou od 4,95%, je určen klientům, kteří se rozhodli pořídit si vlastní nemovitost, ale dosud nemají naspořeny potřebné finanční prostředky. Novinkou je možnost volby délky fixace úrokové sazby a oproti starším nabídkám je možnost čerpat úvěr ve 100% výši odhadované ceny financované nemovitosti.

NADSTANDARD PRO s úrokovou sazbou od 5% je určen pro rekonstrukce nemovitostí a další výdaje spojené s bydlením. Výhodou této nabídky je možnost zvolit si druh zajištění, ovlivňující výši úrokové sazby.

Dalším produktem je úvěr NADSTANDARD pro PODNIKATELE s úrokovou sazbou od 5,15 %. Ten umožňuje čerpání úvěru až do výše 5 milionů korun fyzickým osobám samostatně výdělečně činným a společníkům obchodním společností bez nutnosti dokládat své příjmy.

Lidé, kteří již využili nabídky jiné banky, ale nejsou zcela spokojeni s výši svých splátek, mohou využít možnosti refinancování s úvěrem NADSTANDARD pro REFINANCOVÁNÍ. Úvěr s úrokovou sazbou od 4,95% je možné čerpat bez předložení nového odhadu nemovitosti. Stejně jako u předchozího úvěru není k jeho získání nutné dokládat svůj příjem.

Poslední novinkou pro rok 2008 je produkt určený stávajícím klientům HYPO stavební spořitelny NADSTANDARD pro VIP. Ten umožňuje čerpat úvěr s úrokovou sazbou od 3,29% do cílové částky 300 tisíc korun bez zajištění a nutnosti dokládat své příjmy. Navíc je klientům garantováno, že se jejich překlenovací úvěr změní na výhodnější úvěr ze stavebního spoření nejpozději do 12 měsíců.

Klienti, kteří využijí nabídky úvěrových produktů do 29. února 2008, získají navíc slevu 0,25% z uvedených úrokových sazeb.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).