Hlavní navigace

Hlasujte v anketě Křišťálová Lupa 2011 a vyhrajte atraktivní ceny

Sdílet

Gabriela Hájková 7. 10. 2011

Příštích několik týdnů rozhodne o vítězích šestého ročníku ankety Křišťálová Lupa 2011 – Cena českého Internetu, která vstoupila do fáze finálního hlasování. Internetová veřejnost a odborná porota vyberou z nominovaných internetových projektů ty nejzajímavější a nejužitečnější za uplynulý rok.

Na stránkách ankety Křišťálová Lupa 2011 – Cena českého Internetu je v období od 19. září do 25. října 2011 k dispozici hlasovací formulář, ve kterém může nejširší veřejnost dávat hlasy svým online favoritům. Každý, kdo se do ankety zapojí, má příležitost zařadit se do slosování o atraktivní ceny. O letošních finalistech rozhodlo v nominační fázi přesně 20 024 nominujících a expertní panel složený z odborných novinářů, publicistů a blogerů.

„Tento rok se podařilo objevit několik desítek zcela nových projektů, které se i přes relativně krátkou dobu svého života dokázaly v nominacích prosadit. To ukazuje, že české internetové prostředí dokáže být navzdory řadě skeptických hlasů inovativní a originální,“ komentuje průběh ankety Ján Simkanič, výkonný ředitel mediálního domu Internet Info.

Dvě kategorie – Online hry a Facebook stránka, které byly původně vyhlášeny v nominačním kole, byly expertním panelem pro finálové kolo zrušeny vzhledem k nedostatečně reprezentativnímu obsazení. Naopak přibyla nová kategorie s názvem Globální projekty českých tvůrců. „Chceme tím poukázat na to, že se lokální nápady dokážou často prosadit i v celosvětovém měřítku,“ vysvětluje Ján Simkanič.

V osmi kategoriích o výsledcích rozhodne veřejnost, v pěti pak odborná porota, složená z bezmála 200 významných osobností z řad internetových odborníků, podnikatelů a zástupců médií. Finalisté mohou jako tradičně na svoji podporu využít připravené propagační bannery.

Podrobnosti o anketě Křišťálová Lupa 2011 jsou k dispozici na adrese www.kristalova-lupa.cz, informace o jednotlivých kategoriích a nominovaných projektech naleznete v dnešním článku Začíná hlasování v anketě Křišťálová Lupa 2011 na serveru Lupa.cz.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).