Hlavní navigace

Nová kreditní karta vrátí peníze za vyúčtování od O2

Sdílet

Gabriela Hájková 11. 3. 2015

V rámci sjednocování firem skupiny PPF vznikla nová bezkontaktní embosovaná kreditní karta Extra karta od O2. Vydavatelem je společnost Home Credit. (Pravděpodobně nahradí kreditní kartu O2 Citi.)

Jak už vyplývá z názvu, kreditka je určena klientům O2. Její hlavní výhoda totiž spočívá v tom, že pokud si nastavíte platby za služby od O2 inkasem z Extra karty, vrátí se vám určitá část platby zpět – samozřejmě v závislosti na tom, jak vysoké vyúčtování zaplatíte. Nejvíce můžete zpět získat 40 %, maximálně ale částku 2000 Kč. A to v případě, že vaše útrata bude vyšší než 20 000 Kč měsíčně. Pokud bude vaše vyúčtování do tisíce Kč, získáte zpět jen 5 %. 

(Do obratu na kartě se nepočítá inkaso za O2 vyúčtování a platby za dobíjení předplacených karet, do měsíční útraty ano.)

Vrácená částka vzhledem k výši útraty

Držitel karty získá od vybraných partnerů programu O2 Extra výhod nad rámec standardních slev také okamžitou slevu (min. 3 %)

Pokud požádáte o zařazení platby za telefon nebo tablet od O2 do splátkového programu, nebude se vám tato částka úročit. Držitel karty také získá nárok na slevu na vybrané přístroje.

Měsíčně za tuto kreditku zaplatíte 49 Kč. V případě, že s ní alespoň jednou zaplatíte u obchodníka či přes internet nebo vyberete peníze z bankomatu, nezaplatíte za daný měsíc žádný poplatek za vedení. Délka bezúročného období je 51 dní.

Držitel karty má k dispozici vstup do tzv. Správce financí, kde najde přehled splátek, provedené platby i aktuální částku, kterou může čerpat. Zde je možné také zvýšit limit pro nákupy na internetu, poslat peníze z karty na bankovní účet nebo změnit kontaktní údaje. 

Na kartě je přednastaven týdenní limit pro platby na internetu ve výši 3000 Kč, který můžete změnit ve zmíněné aplikaci. 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).