Spočítejte si...

Zavřít

Exekutor Vrána: Končím, mám dost napadání

Mediálně známý a velmi úspěšný, zároveň však kontroverzní exekutor Tomáš Vrána, který vedl Exekutorský úřad Přerov končí, dnes totiž oznámil svou rezignaci. Rozhodl jsem se pro tento krok po zralé úvaze. Jsem již unaven neustálým mediálním tlakem a útoky vůči mé osobě, řekl Vrána.

Exekutorský úřad Přerov zaměstnává 200 lidí s tím, že ročně vyřídí přibližně 60 000 exekucí. Jedná se tak o největší exekutorský úřad v ČR, který ač má sídlo v Přerově, tak působí v celé republice. Vrána tak logicky odmítal takzvanou „teritorialitu“, podle které by exekutoři mohli působit jen tam, kde mají sídlo. Vránuv úřad byl také mnohokrát kritizován za tvrdý postup při exekucích. Čtěte také: Dva dny s vykonavateli Exekutorského úřadu Přerov

AKTUALIZOVÁNO Nejvyšší soud označil rozhodčí doložky a exekuce společnosti PROFI CREDIT za neplatné Evropské banky mají problém: špatné úvěry. Hrozí krize?        
Pavel
Pavel (neregistrovaný) ---.fel.zcu.cz
2. 9. 2015 14:38 Nový

Chybka...

Při bleskovém zhlédnutí této stránky jsem četl...končím, mám dost napakováno. A tento titulek mě přinutil si to přečíst.

kk
kk (neregistrovaný) ---.stz.rev-fortech.cz
3. 9. 2015 9:12 Nový

končím

Kdo se kdy vzdal dobrovolně výnosného kšeftu ?