Hlavní navigace

ČSA ruší lety do Kanady

Sdílet

Radek Luzar 23. 11. 2007

České aerolinie od ledna přestanou úplně létat do kanadského Montrealu a přeruší spojení s Torontem. Zbude jí jen spojení s americkým New Yorkem.

O změně informovaly během čtvrtka aerolinky své prodejce. O osudu linek do Kanady se spekulovalo už několik měsíců.

Změna už je v i rezervačním systému ČSA. Poslední letadlo do Montrealu poletí 7. ledna, do Toronta 17. ledna. Rušení letů přichází krátce poté, co Kanada zrušila Čechům vízovou povinnost.

Po zrušení letů bude možné dostat se do Kanady pouze s přestupem, web ČSA nabízí nejčastěji lety přes Amsterdam s KLM, partnerem aerolinek ve SkyTeamu.

Zdroj: idnes.cz

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 23. 11. 2007 15:46

    hrdobec (neregistrovaný)
    Díky slovutné ČSA, již několik let mne manželka uhání o dovolenou v Rostově na Donu, všechny sousedky od nás ze satelitu tam již byly, a nemohly si to vynachválit. S klukama z partičky se zase už léta chystáme na čundr do Almaty, příjemná země plná výzev. A doletět si na prodloužený víkend do Tbilisi? No to byl už dávno sen mojí milenky, který ji tak budu moci splnit. Do Damašku si zajedu rozhodně pro nové damaškové povlečení, panuje tam vždy taková příjemná atmosféra.. A dobře, že jste zavřeli obě kanadská destinace, beztak to byly dlouhé lety a těch je v Praze habakuk. A co by taky člověk proboha dělal v Kanadě, když se mu naskýtá taková možnost nových objevů, na která létá čekal... pročež piškumpré a krucajda - jste kubíci..
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).