Hlavní navigace

Cetelem spustil soutěž o iPhone 6

Sdílet

Banka Cetelem spustila soutěž o 20 mobilních telefonu iPhone 6 s pamětí 64 GB. Soutěže se můžete zúčastnit, pokud splňujete následující podmínky:

  • Vlastníte Kreditní kartu Cetelem.
  • Během trvání soutěže z karty vyčerpáte alespoň 5000 Kč, nebo kartu alespoň pětkrát použijete.

Pokud podmínky nesplníte, můžete se zúčastnit v případě, že jste si od května 2016 vzali u Cetelemu úvěr, nakoupili jste zboží na splátky nebo jste si sjednali Osobní půjčku Cetelem či kreditní kartu.

Soutěž trvá od 13. června 2016 do 8. července 2016, a to formou poznávacího kvízu vždy ve všední dny. Vaším úkolem je hádat částečně zakryté místo na obrázku. Obrázek se bude vztahovat k některé ze zemí, která se účastní fotbalového mistrovství Evropy. Na výběr bude 8 možností a vždy bude správná pouze 1.

Odpovědi na jednotlivé otázky si můžete promyslet, banka neomezila čas na tipování. Ve vaší Klientské zóně si můžete nechat zobrazit všechny otázky pro daný týden najednou.

Pokud odpovíte na 5 otázek, dostanete možnost tipovat, kolik gólů padne v zápasech, které se odehrají o víkendu, jež následuje po daném pracovním týdnu. To je doplňující otázka, která rozhodne o vítězi v případě, že bude mít více klientů stejný počet správně uhodnutých obrázků. A pokud ani to nerozhodne, vybere banka vítěze dle toho, kdo u ní má vyšší dlužnou částku.

Každý se v rámci soutěže může zúčastnit pouze jedenkrát. Vítěze banka vyhlásí až po skončení soutěže, tedy v červenci.

Detailní informace a podrobnosti si můžete přečíst na webu banky.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).