Ceny nových bytů v Praze podraží

Kvalitní byty v ceně pod 40 tisíc Kč za m2 v Praze postupně zmizí. V letošním roce totiž bude v Praze pokračovat další vzestup cen těchto bytů. Hlavním důvodem je podle developerské společnosti FINEP zejména výrazný nárůst cen pozemků. V hlavním městě jich je každým rokem méně a méně. Z cenové mapy stavebních pozemků hlavního města vyplývá, že ceny některých z nich vzrostly v roce 2007 až dvojnásobně.

V roce 2008 bude ceny nemovitostí ovlivňovat také pokračující nárůst cen stavebních prací, a to především kvůli rekordnímu nedostatku stavebních kapacit a stavebních materiálů. Do cen bytů se dále budou stále více promítat vzrůstající ceny za energie.

Zneužít falešné či odcizené doklady již nebude tak jednoduché Zda splnily poplatky ve zdravotnictví svůj účel, se dozvíme již v dubnu        
Me2d
Me2d (neregistrovaný)
13. 3. 2008 14:31 Nový

vsadim boty ze ne

takovych Finepu bylo v USA taky dost :-). I tahle bublina jednou praskne, podivejte se na americky realitky, uvidite domy a byty o kterych se vam ani nezda, za ceny mensi nez za prazsky vybydleny hruzobyty z roku 1930.
Kdo tvrdi, ze byt pred rekonstrukci v sirsim centru Prahy ma dvojnasobnou cenu o padesat procent vyssi cenu nez novostavba RD ve zbytku CR by se mel nechat vysetrit.