Hlavní navigace

Vyhrajte iPod s bene+

Každého dvacátého žadatele, který během září získá novou kreditní kartu bene+ ve vybraných českých obchodních centrech, odmění GE Money iPodem Touch nebo Shuffle. Soutěž odstartuje 4. září v Ostravě, poté budou následovat další města, a to Praha, Brno, Plzeň a České Budějovice.

Sdílet

Během září se budou moci návštěvníci vybraných českých nákupních center zařadit do soutěže o iPody. Stačí zažádat o kreditní kartu bene+ na některém z informačních stánků umístěných v těchto centrech. Každý zájemce o kartu, jehož žádost bude schválena jako dvacátá v pořadí, bude odměněn iPodem Touch nebo Shuffle.

„Karta bene+ je na českém trhu revoluční novinkou. Jako jediná nabízí možnost získat zpět peníze za každý uskutečněný nákup. U partnerů programu bene+ může odměna činit až deset procent z jeho ceny, vždy minimálně jedno procento. Účel použití vrácených peněz přitom není nijak předurčen, záleží na volbě majitele karty, jak s nimi naloží,“ komentoval výhody programu bene+ Viktor Houška, manažer rozvoje podnikání GE Money Multiservis.

Podrobnosti o tom, kdy a kde bude dále možné soutěžit o iPody s kartou bene+ a úplná pravidla soutěže jsou k dispozici na stránkách www.beneplus.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).