Hlavní navigace

Snížení poplatků

Sdílet

Společnost NEWTON Investment – investiční společnost, a.s. jako obhospodařovatel otevřených podílových fondů Praděd, Kosíř a Euro vyhlašuje pro tyto fondy nová pásma vstupních přirážek při prodeji podílových listů, která jsou závislá na výši investovaných finančních prostředků.

Nový sazebník poplatků od 2.2.2002 tak dále zatraktivňuje zhodnocování finančních prostředků. Výnosy u investic delších než 6 měsíců nejsou pro občany (nepodnikající osoby) nijak zdaněny a od podílníka nejsou vybírány žádné další poplatky v průběhu investice. Poplatky při zpětném odkupu (inkasování výnosu) jsou u základní nabídky rodiny fondů NEWTON nulové.

Roční zhodnocení podílových listů dluhopisového fondu Kosíř v roce 2001 dosáhlo 4,92 %. Dobrých výsledků dosáhly i fondy investující do akcií, když opět překonaly stanovený benchmark. V roce 2001 akcie na zahraničních trzích utrpěly ztráty. Nízké ceny akcií jsou však vždy pro investory výzvou.

Investovat peněžní prostředky prostřednictvím podílových listů otevřených podílových fondů NEWTON lze ihned po uzavření smlouvy pouhým převodem finančních prostředků na účet vybraného fondu. Smlouvu o nákupu podílových fondů je nutné uzavřít před prvním nákupem a to osobně, korespondenčně, u smluvních investičních poradců nebo prostřednictvím internetu na stránkách http://fondy.newton.cz .

28.1.2002, NEWTON Investment – investiční společnost, a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).