Hlavní navigace

Návrat do Commerzbank po 6ti letech

Novou šéfkou marketingu v Commerzbank AG je od 1. září Ing. Iva Gottliebová, která se po více než 6ti letech vrátila do bankovní sféry. Do Commerzbank AG přišla z pozice obchodní a marketingové ředitelky společnosti RESPECT a.s.

Sdílet

Iva Gottliebová je v české pobočce jedné z největších evropských bank odpovědná za vedení interního týmu, tvorbu a implementaci komplexní marketingové strategie v České republice. Do její kompetence také spadá komunikace s centrálním marketingem v Německu.

Ing. Iva Gottliebová, je absolventkou VŠE. Další manažerské a odborné znalosti získala v interních tréninkových programech E&Y, Commerzbank AG a v neposlední řadě na externích vzdělávacích seminářích. Iva Gottliebová byla v posledních 13ti letech odpovědná za marketing v několika významných společnostech. Ať již ve zmíněné přední pojišťovací makléřské společnosti RESPECT, tak i v Ernst & Young Czech Republic a před uvedenými 6ti lety v Commerzbank AG. Ze začátku své kariéry pracovala Iva Gottliebová v České televizi a na velvyslanectví Spolkové republiky Německo.

Iva Gottliebová hovoří německy, anglicky a rusky. K jejím mimopracovním zálibám patří rodina, cestování, golf, tenis, lyžování, kultura a knihy.

Commerzbank AG je jednou z nejvýznamnějších evropských bank a na mezinárodních finančních trzích působí již přes 130 let. Commerzbank AG se orientuje především na firemní klientelu, nabízí také strukturované a projektové financování a poradenství pro strategické investory. Napojení pražské pobočky na celosvětovou síť bankovní skupiny Commerzbank dává klientům jistotu mezinárodního know-how a možnost pružněji obchodovat na světových trzích.

Náročné požadavky klientů plní Commerzbank také v oblasti Private Banking. Nabídka bankovních produktů pro privátní klientelu je na českém trhu ojedinělá. Osobní poradci pomohou každému klientovi s výběrem vhodných domácích i zahraničních investičních možností, provedou ho úskalími investičních nástrojů a strategií. Každý klient má zaručeny exkluzivní služby, individuální přístup, profesionalitu a komplexní finanční servis.

Commerzbank AG je rovněž přítomna na slovenském trhu, a to od roku 1995, kdy byla zřízena expozitura Bratislava. Po získání bankovní licence v roce 2003 vznikla Commerzbank AG, pobočka zahraničnej banky, Bratislava.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).