Hlavní navigace

Developer centra České spořitelny nabízejí specializované poradenství investorům a developerům

Česká spořitelna otvírá nová specializovaná pracoviště, tzv. Developer centra, která investorům a developerům nabízejí komplexní servis při projektovém financování rezidenční i nerezidenční výstavby na prodej a dlouhodobý pronájem. Spolupráce s Developer centry klientům přináší maximální komfort a významné zjednodušení a urychlení projektového financování. Česká spořitelna, která je leaderem na trhu projektového financování, otevřela od listopadu loňského roku již devět Developer center ve všech regionech ČR.

Sdílet

„Hlavním důvodem pro vznik Developer center bylo přiblížit služby specialistů pro projektové financování regionálním developerům a investorům a zkvalitnit tak naše služby v oblasti financování nemovitostí“, uvedl Štěpán Hampl, ředitel odboru Developer center České spořitelny. „Česká spořitelna je tak jediná banka na českém trhu, která klientům nabízí samostatná specializovaná centra tohoto typu“, dodal Hampl.

V průběhu celého projektu zajišťuje komplexní podporu specializovaný poradce, který ve velké míře vychází ze svých znalostí místního trhu s nemovitostmi. Česká spořitelna se také podílí na společné prezentaci projektu, jako je např. návrh internetové nabídky a propagačních materiálů. Průběh projektu velmi urychlí spolupráce České spořitelny s developerem nebo investorem při přípravě některých smluvních dokumentů (smlouvě o dílo, kupní smlouvě) a při sjednání produktů zajišťujících platby kupujících (akreditivu, vázaného účtu apod.). Zjednodušení zajistí i součinnost s dceřinými společnostmi České spořitelny jako je Realitní společnost České spořitelny (realitní služby), Consulting České spořitelny (podnikatelský plán, studie proveditelnosti, monitoring výstavby) či RAVEN EU Advisory (čerpání zdrojů z fondů EU), ale také s regionálními smluvními znalci (ocenění nemovitosti).

Klientům je k dispozici přes třicet odborných poradců ve dvou Developer centrech v Praze, v Plzni, Českých Budějovicích, Liberci, Pardubicích, Brně, Olomouci a Ostravě. Od 21. února 2008 získají klienti informace také na internetových stránkách Developer center České spořitelny: www.developercentrum.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).