Zlata Soloviova, IČO (19773021), sídlo Praha 3
Základní informace
Název:
Zlata Soloviova
Sídlo:
Praha 3
IČO:
19773021
Aktuální kontaktní údaje Zlata Soloviova
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Zlata Soloviova z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Zlata Soloviova
IČO:
19773021
Firma:
Zlata Soloviova
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Praha
Základní územní jednotka:
Praha 3
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
27. 9. 2023
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Činnosti reklamních agentur
Fotografické činnosti
Překladatelské a tlumočnické činnosti
Administrativní a kancelářské činnosti
Ostatní vzdělávání
Ostatní podpůrné činnosti pro uměleckou tvorbu a scénická umění
Praní a čištění textilních a kožešinových výrobků
Poskytování osobních služeb v domácnostech
Výpis údajů pro Zlata Soloviova ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Zlata Soloviova
IČO (identifikační číslo):
19773021
Jméno:
Zlata Soloviova
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
27. 9. 2023
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Zlata Soloviova
Sídlo:
Lucemburská 1599/31, Praha 13000
Živnosti Zlata Soloviova
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
Poskytování služeb pro rodinu a domácnost
Překladatelská a tlumočnická činnost
Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
Praní pro domácnost, žehlení, opravy a údržba oděvů, bytového textilu a osobního zboží
Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
Fotografické služby
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
27. 9. 2023
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .