Zdeňka Havelková, IČO (05818991), sídlo Cetyně
Základní informace
Název:
Zdeňka Havelková
Sídlo:
Cetyně
IČO:
05818991
Aktuální kontaktní údaje Zdeňka Havelková
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Zdeňka Havelková z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Zdeňka Havelková
IČO:
05818991
Firma:
Zdeňka Havelková
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Příbram
Základní územní jednotka:
Cetyně
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
15. 2. 2017
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Destilace, rektifikace a míchání lihovin
Maloobchod s nápoji
Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
Podpůrné činnosti pro scénická umění
Výpis údajů pro Zdeňka Havelková ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Zdeňka Havelková
IČO (identifikační číslo):
05818991
Jméno:
Zdeňka Havelková
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
15. 2. 2017
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
3
Živnosti Zdeňka Havelková
Živnost č. 1 Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
Druh živnosti
živnost koncesovaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
21. 2. 2017
Živnost č. 2 Hostinská činnost
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
15. 2. 2017
Živnost č. 3 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání
kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných
akcí
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
15. 2. 2017
Statutární orgán Zdeňka Havelková
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .