Yevhen Vovk, IČO (27277453), sídlo Český Těšín
Základní informace
Název:
Yevhen Vovk
Sídlo:
Český Těšín
IČO:
27277453
Aktuální kontaktní údaje Yevhen Vovk
RES
Živnostenský rejstřík
Obchodní rejstřík
Výpis údajů pro Yevhen Vovk z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Yevhen Vovk
IČO:
27277453
Firma:
Yevhen Vovk
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Karviná
Základní územní jednotka:
Český Těšín
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
12. 9. 2005
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Příprava staveniště
Sklenářské, malířské a natěračské práce
Výpis údajů pro Yevhen Vovk ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Yevhen Vovk
IČO (identifikační číslo):
27277453
Jméno:
Yevhen Vovk
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
12. 9. 2005
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
2
Sídlo Yevhen Vovk
Sídlo:
Polní 1104/47, Český Těšín 73701
Živnosti Yevhen Vovk
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
12. 9. 2005
Živnost č. 2 Malířství, lakýrnictví a natěračství
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
12. 9. 2005
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Dokončovací stavební práce
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
12. 9. 2005
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Ukončení oprávnění
8. 5. 2010
Statutární orgán Yevhen Vovk
Výpis údajů pro Yevhen Vovk z obchodního rejstříku
Základní údaje Yevhen Vovk
Soud:
Krajský soud v Ústí nad Labem
12. 9. 2005
Spisová značka:
A 16795
IČO (identifikační číslo osoby):
27277453
Jméno:
Yevhen Vovk
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona zapsaná v obchodním rejstříku
12.9.2005
Zapsána dne:
12.9.2005
Sídlo Yevhen Vovk
Platnost údajů od - do
Adresa:
, Mazepy 78, Derniv , Ukrajina
12.9.2005
Předmět podnikání Yevhen Vovk
Platnost údajů od - do
dokončovací stavební práce
12.9.2005
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .