Vojtěch Jungvirt, IČO (03887120), sídlo Homole
Základní informace
Název:
Vojtěch Jungvirt
Sídlo:
Homole
IČO:
03887120
Aktuální kontaktní údaje Vojtěch Jungvirt
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Vojtěch Jungvirt z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Vojtěch Jungvirt
IČO:
03887120
Firma:
Vojtěch Jungvirt
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
České Budějovice
Základní územní jednotka:
Homole
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
13. 3. 2015
Sídlo Vojtěch Jungvirt
Sídlo:
K Lesu 504, Homole 37001
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti
Ostatní zpracovatelský průmysl
Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách
Ostatní vzdělávání
Ostatní podpůrné činnosti pro uměleckou tvorbu a scénická umění
Ostatní sportovní činnosti
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Vojtěch Jungvirt ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Vojtěch Jungvirt
IČO (identifikační číslo):
03887120
Jméno:
Vojtěch Jungvirt
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
13. 3. 2015
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Vojtěch Jungvirt
Sídlo:
K Lesu 504, Homole 37001
Živnosti Vojtěch Jungvirt
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů
Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti
Velkoobchod a maloobchod
Výroba, opravy a údržba sportovních potřeb, her, hraček a dětských kočárků
Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím
Zprostředkování obchodu a služeb
Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
13. 3. 2015
Statutární orgán Vojtěch Jungvirt
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .